Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után egy héttel...

Peteérés után egy héttel enyhe alhasi fájdalom, puffadás lehet a beágyazódás jele? Ti mennyi idő után érzékeltetek bármilyen tünetet az ovu után?

Figyelt kérdés
Eddig még nem próbálkoztunk, de múlt hétfőn erős bal oldali szúrás miatt nődokihoz mentem (nem igazán volt ilyenem eddig és megijedtem), aki azt mondta, hogy ez bizony ovu, mutatta is a sejtet az UH-n. (Kórosat nem talált.) 1 és 3 nappal előtte volt akció, így azt mondta, hogy ennek akár eredménye is lehet. Tegnap óta enyhe alhasi fájdalmam van, szakaszosan, meg fura alhasi "teltségérzetem", amilyen még nem volt. Vkinek volt hasonló? 2 könyvet néztem, azok szerint a 6-7. napon indul meg a beágyazódás...

2014. dec. 16. 15:26
 1/3 anonim válasza:

Ezt 100%ra nem lehet megmondani sajnos... de ne feszülj rá, probald terelni erről a gondolataid és várj a nemvártig, ha nem jön meg tesztelj, akkor már nagy valószínűséggel pontos eredményt kapsz!!!

Tapasztalatból írom... nincs rosszabb annál mikor teljesen rákészülsz és mégse sikerül. :/

de reméljuk pozi lesz :)

2014. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ha az előző ciklusaidban nem érzékelted ezt, akkor benne van a pakliban. Nem mindenki érzi meg a beágyazódást, de vannak kivételek. Lehet, hogy te is ezen kivételek közé tartozol! Sok sikert kívánok! :)
2014. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azóta történt valami? :) Én is hasonló tüneteket produkálok, és bizakodunk :)
2015. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!