Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez rosszat jelent? Beágyazódás...

Ez rosszat jelent? Beágyazódás vagy egyéb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
7. dpo-n vagyok ma (elméletileg), ma reggel volt egy halvány + tesztem. Eddig szurkált a petefészkemnél pár napig, de nemrég volt egy nagy teljes alhasi görcsöm, bele is szédültem rendesen. Azóta kemény, befeszült a hasam.

2014. nov. 3. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Tényleg nem bántani akarlak, de mit idegesíted magad a 7. dpo-n?? Minek tesztet csinálni ilyen korán? Biztosan régóta vársz babára és megértem, hogy türelmetlen vagy, de ez akkor is túlzás.

És híú abrándokban sem akarlak ringatni, de kb ilyenkor éreztem én is egy nagy görcsöt a hasamban, és végül baba lett.

Még bármi lehet, légy türelmes.

2014. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért csináltam, mert egyrészt iszonyat nincs beállva a ciklusom, és korábban is lehetett pé-m, másrészt olyan szinten fájtak a melleim, h gondoltam ellövök egy tesztet. Azért köszi, h a kérdésre is válaszoltál.
2014. nov. 3. 20:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Újraolvastam a válaszom, és bunkónak hat :D nem úgy szántam!
2014. nov. 3. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél újra?
2014. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, gondoltam várok két napot. Holnap reggel szerintem. A melleim úgy fájnak, majd' megőrülök, ha a hormonok szórakoznak, kiderül hamarosan.
2014. nov. 4. 23:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Halványan ott a 2. barátnőm is látja, nem szürkés v ilyesmi. De mg várok egy újabb teszttel, korai ám tesztelgetni. Csak a munkám olyan, h jó lenne korán tudni.
2014. nov. 5. 09:18
 7/9 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2014. nov. 5. 10:30
 8/9 A kérdező kommentje:
2014. nov. 5. 10:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi masodszor sikerult feltenni 25os teszt.
2014. nov. 5. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!