Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek 45 napra jött...

Ha valakinek 45 napra jött meg kb mikor kellet lennie peteérésnek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendszeresen 45 napra jön meg, vagy csak most kivételesen?

De általában a mensi előtt 14 nappal van peteérés.

2014. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45-16 és 45-12 nap között valamikor, normális sárgatestműködés esetén.
2014. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rosszul tudom hogy ilyen hosszú ciklusnál nincs is peteérés?!
2014. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
endokrinolugosnál voltam elöző hónap közepén! adott nekem pete érés segítő gyógyszert hogy teherbe tudjak esni! Mondtam neki hogy pont a ciklusom felénél voltam 14 napnál, kérdeztem mikor vegyem be. De azt mondta mivel nincs peteérésem így most is elkezdhetem szedni. Amúgy 28 naposak szoktak lenni.
2014. dec. 17. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 50-60 naposak a ciklusaim, van peteérés ilyen hosszú ciklusnál is, csak a menszesz előtt 14 nappal, követés nélkül nem lehet megtudni, csak visszamenőleg. Van gyerekünk, most várjuk a másodikat, úgyhogy biztosan van peteérés hosszú ciklusnál is, bár nekem sosem volt 28 napos.
2014. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem még nem jött meg tegnap óta picikét barnázok inkább alvadt vér de csak nagyon pici pár csépről beszélek valaki gond lehet?
2014. dec. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!