Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi torténik de...

Nem tudom mi torténik de vasárnap este be kellett mennem a korházba annyira eros alhasi gorcsem voltak, ami még mindig tart. Méhemnél, petefészkemnél fáj. Kivizsgáltak, vérvétel is volt, de se terhesség se gyulladás nem volt. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg vakbeled?

Vakbélgyulladásnál nem jellemző a magas sűlyedés,csak akkor ha perforál!

Viszont az erős fájdalom pont a méh,petefészek felé sugárzik ki.(sugározhat ki)

2010. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ezt kérdezte az orvos is h.voltam e mar mutve vakbélre,de még nem.és o is végul kizárta a vakbelgyulladást.mivel a vérvizsgalat teljesen jo lett.sajna nem tudja mitol lehetnek ezek a fájdalmak.ugy érzem mintha menstrualni akarnék csak eros fajasokkal,holott 2 napja ment el a menzim.kezdek aggodni,foleg igy h.meg a baba is tervbe van nálunk.
2010. febr. 2. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én azt írtam,hogy vakbélgyulladásnál nem magas a sűlyedés.Vagyis nincs gyulladás.

De ha a dokid kizárta a vakbélgyanút akkor máshol kell keresni a problémát.

2010. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát épp most készulok ujra az orvoshoz mert már nem birom fura egy fájás,és izgulok.
2010. febr. 2. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Én pont így voltam nem tudták mi a bajom. Menzesz után kozvetlen fájt a méhem petefészek és a gyomrom is. Mivel menzesz után voltam nem jott szóba terhesség. Gorcsoldók, injekciók, nyugtatók, terhességi teszt, vérvétel ultrahang vakbélgyanu stb. egy hónap leforgása alatt semmi nem mutatott a kovetkezo menzim tobb mint 1,5 év sikertelen próbálkozás után már nem jott meg és halvány pozitív lett a tesztem. Csakhogy egy nagyon eros antibiotikumot is kiszedettek velem baktériumra. Sajnos ilyen korulmények kozott nem tudtuk megtartani a babát így nehezen de dontenunk kellett.... Egy világ dolt ossze bennem.
2010. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te jo ég ez szornyu.sajnálom.én most jottem meg a nogyogyaszomtol és sajna gondok vannak a petefeszkeimmel,ugyanis rendszertelen a ciklusom,es igy kicsi az eselyem h.teherbe esem.elegge letortem es hat most injekciozni fognak,aztan ha nem segit ciklust rendszeresse tévo gyogyszert kell szednem,de azt mondta hogy jo lenne ha terhes tudnek maradni mert az segitene a legjobban.remenykedem h.sikerul es nem lesz semmi gond.meg jo h.idoben eszre vettem.ha nem fajt volna lehet keson jovok ra,mikor mar nagyobb a baj.
2010. febr. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!