Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esely arra,...

Szerintetek van esely arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Peteeres elott ket nappal egyutt voltunk a baratommal. Ma meglelodve lattam, hogy a telefonom jelezte, hogy 2 nap mulva menstruacio. Azert voltam meglepve mert elottw 1 hettel legalabb gorcsol az alhasam es ahogy kozeleg a piros nap egyre lentebb es erosebben. Erzekeny a mellem es nagyon megduzzad. Faj a derekam. Hisztis vagyok stb es ezek a tunetek mind elmaradtak. Elvileg a sperma ket napig meg eletkepes bennem. Ezert gondolom, hogy akar ez is elofordulhat. Ti jartatok mar igy? Es utana megjott vagy baba lett? :) En nagyon orulnek .. Eddig mindig bebeszeltem magamnak es mostanra mar teljesen letettem rola. Csak a telefonom jelzesere jutott eszembe.

Elore is koszonom a valaszokat :)



2014. dec. 20. 00:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen van esély. Ha nem jön meg 2 napon belül, akkor csinálj egy tesztet reggeli vizeletből! Nagyon drukkolok! :)
2014. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Holnap veszek is egy tesztet. Legszebb karacsonyi ajandek lenne *-*
2014. dec. 20. 01:52
 3/26 anonim ***** válasza:

Kerdezo:) erre nem tudok mit irni, csak azt hogy nekem js a telo jelzi a pirosnapjaimat. Nekem a memtruacio elott 1 hettel erzekenyek a melleim megduzzad, es idegbeteg is vagyok , es persze most ezek a tuneteim elmaradtak nekem is .

most komolyan gondolod hogy ebbol gyerek lehet?😊

mar kivi vagyok!

Csoda lenne de azert mi is orulnunk a babanak, mert mar tervezgettuk, es ha hamarabb be csuszna sem lenne baj.

Nekem meg van 3 napom , es ha nem jon meg akkor tesztelek en is.



Szoritok neked remelem osszejott, irjj a teszt eredmenyerol 😊

2014. dec. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, majd írd meg mi lett!
2014. dec. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Bizom benne :) Nekem menstruacio elott hatalmasra duzzadnak a melleim es faj feszul stb. Most pedig semmi. Most nem mondhatom azt, hogy bebeszeltem magamnak mert ideag eszembe sem jutott. De ettol fuggetlenul nagyon felek, hogy felesleges a remenykedes es megint csalodok.

En is drukkolok Nektek!! Es mindenkepp irok majd, Te is irj majd! :)

2014. dec. 20. 09:55
 6/26 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon hasonloak a tuneteim, de ma mar megallas nelkul nyomast es szurkalast erzem az alhasamnal meg kicsit lejjebb. December 15re vartam a mensit, hetfon tesztelek. En mar nem tudom ezt be masnak mert annyira nem olyan mint eddig volt. Na de majd meglatjuk. Drukkolok Mindenkinek! Olvasom a tovabbiakban is a valaszaitokat.
2014. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nekem holnap kene megjonnie. Mindig pontos kiveve amikor az az idoszak volt amikor bebeszeltem magamnak a terhesseget. Akkor kesett, de voltak mensi tunetek csak epp minden 3x jobban fajt. Most pedig abszolut semmi. Ilyen meg velem sem fordult elo. Nagyon bizok benne, hogy sikerul Nektek is es nekunk is :) Holnap reggel tesztelek. Majd irjatok ti is, ha van valami fejlemeny!! :)
2014. dec. 20. 22:31
 8/26 anonim válasza:

Drukkolok! :)

Nekem babám ma 2 hetes :)

2014. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem reg olvastam a neten, hogy akinek mindig van menstruacio elott tunet es x honapon pl kimarad akkor utalhat peteeres kiesesere is. Most tudom hogy a neten sok baromsag van ossze hordva.

csak elgondolkodtam most ezzen.

nekem sincs semmi tunetem melletm telt de nem faj nem erzekeny , semmi! Ha megis megjonne akkor lehet nem volt peteeresunk?

Na de azert ne igy legyen mar csak most mar nem ertek semmitse.

2014. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
En is pont erre gondoltam, hogy talan a peteeres maradt ki mert azt sem ereztem es sok no szokta mondani, hogy 1 honap kimaradt. Nekem negativ lett a teszt reggel :(
2014. dec. 21. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!