Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után erős, szurkáló,...

Peteérés után erős, szurkáló, fájdalom lehet?

Figyelt kérdés
Elmult hét szerdán voltam uh-n és 22mmes petét látott a doktornő és 8mm-es méhnyálkahártyát. Azóta is nagyon fály a petefészkem amalyikben volt az érett tüsző. Estére szinte elviselhetetlen , hányingerem van a fájdalomtol. Volt már így valaki, mitöl lehet ilyen? Köszönöm ha valaki segítene.
2010. febr. 2. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet bizony!
2010. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A petéd lehet, hogy nem repedt meg, hanem cisztává alakult és ezért fáj. Az ovulációs fájdalom a csütörtök-pénteki ovu után már rég el kellett volna, hogy múljon.
2010. febr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha a mult héten volt pé-m , attol már lehet is ciszta? Még mindig erősen szurkál a petefészkem, már lehet fel hívom az orvosomat, mert elég elviselhetetlen , a munkámra is kihat.
2010. febr. 4. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Na és voltál dokinál? Látott valamit?
2010. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem voltam dokinál, vettem be egy fájdalom csillapitót és azóta enyhült, meg már megjön érzésem van. A következő peteérést is fogja figyelni, így is húzós már anyagilag minden hónapban kétszer is menni, maszek rendelőbe.
2010. febr. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!