Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ez előtt a párommal gumi nélkül csináltuk.Ugyan nem ment el bennem, de én azért így utólag tartok kicsit , hogy mi van ha ettől függetlenül teherbe eshettem .Ma furcsa vizelési ingerre ébredtem , és kissé érzékeny voltam az utóbbi 2 napban . Most visszagondolva akár jelek is lehetnek...

Valóban ?



2014. dec. 23. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Van, aki évekig így szexel, mégsem csúszik be a baba, míg más az első alkalommal pórul jár. Ha biztosra akarsz menni, akkor vegyél eseményutáni tablettát, és legközelebb védekezzetek.
2014. dec. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget !
2014. dec. 23. 05:41
 3/5 anonim válasza:
77%

Hihetetlen ez a sok lehetek terhes kérdés!!! Már bocs de a sexuális élet többi részéről nem homályosított fel senki benneteket???!!! A csapból is ez folyik hogy védekezni kell de ha más nem a suliban biztos elmondták! Komolyan mondom nem értem! De tisztára kiakaszt! Sok kislányt hipp hopp felcsinálnak és utána vakarják a fejüket hogy jaj meg mennek abortuszra. Normális felnőtt dolgozó becsületes emberek meg évekig orvoshoz járnak és otthagyják az összes vagyonukat és 10 év alatt lombikkal nagy nehezen sikerül nekik a gyerek. És mire ide eljutnak szinte teljesen rámegy a kapcsolatuk és bőven leélték az életük felét!

Bocs de ezt muszáj volt kiírni magamból!

2014. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos a tinik ostobák. Ahelyett,hogy előbb tájékozódnának a biológiáról,anatómiáról és a szexualitásról testileg és lelkileg is, durr bele,mert ő már nagylány/nagyfiú. Aztán majd bízzuk a véletlenre,meg jön a siránkozás..és igaza van az előttem szólóknak..másnak nem sikerül,ti meg szedegetitek az esemény utánit. Rosszabb esetben meg gyilkoljátok a magzatokat..csak egy kis gondolkodás kellene,mielőtt mentek a pi..tok/farkatok után! És akkor nem kellene félve kefélni...
2014. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

"A csapból is ez folyik hogy védekezni kell"


Lehet, hogy a kérdező védekezett is, csak a barátja volt az erősebb...

2014. dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!