Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miután elmaradt a havivérzésed...

Miután elmaradt a havivérzésed, mennyi idő után vettél terhességi tesztet? Én mindig mikor veszek, mert úgy gondolom elég idő eltelt, utána való nap vagy még aznap mindig megjött.

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez tök izgi.
2012. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azárt írom, mert már rég óta tervezzük a babát és mindig csalódnom kell...
2012. szept. 9. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha nem késett még 2 napnál többet, így mikor 3 napot késett, akkor vettem tesztet. Mindig is rövid ciklusaim voltak. Ezért sosem teszteltem, csak akkor. De más volt az is, hogy a melleim mindig akkor fájtak, mielőtt meg kellett volna jönnie, akkor pedig a késés ideje alatt feszültek nagyon.

Szóval pozitív lett a teszt, mindjárt 2 éves a fiam!:)

2012. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12 nap utan teszteltem mivel volt mar hogy kesett.
2012. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam várni,és a nemvárt előtt 1 nappal csináltam meg a tesztet,halvány pozi lett :)) Csináld úgy,hogy vedd meg a tesztet mensi alatt,és rakd el a fiókodba.És amikor késik a nemvárt,akkor csináld meg.Így hátha nem jön meg,mivel a tesztet már nem akkor veszed,hanem már megvan véve :))
2012. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

aznap teszteltem mikor meg kellett volna jöjjön.

szinte percre pontosan szokott megjönni (28. napra hajnalban) de aznap nem jött meg, szóval munka után vettem tesztet, ami olyan erős pozitív lett, mint a kontroll csík. (gondolom hamarabb volt a peteérésem)

16hkm :)

2012. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!