Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém alapján elég hosszú...

A görbém alapján elég hosszú volt a ciklusom 2. része?!

Figyelt kérdés

A nov.20.a vetélés.nagyon sokat olvasok a témában,azon gondolkodtam h ha 17.én volt peteérésem akkor nem hamar jött meg?!


[link]



2014. dec. 28. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, a vetélés utáni ciklus gyakran kusza. Nekem augusztusban volt missed ab.-om, és a következő ciklusom a tiédhez hasonlóan furi lett.

Hagytam magamnak még egy hónapot, hogy rendbe jöjjek, és az azt követő novemberi ovumkor összejött a baba.


Türelem! A következő görbéd már szép lesz!

2014. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!gondoltam hogy kusza lesz,de annyira jól esne tudni h a történtek után azért regenerálódik a szervezetem és minden rendben lesz és hogy van peteérésem,vagy hogy a hormonok jól müködnek és nem ezért vetéltem el...!

Ilyen hamar lehetne próbálkozni!?nekem az orvos 6hónapot mondott minimum?!

2014. dec. 28. 19:13
 3/11 anonim ***** válasza:

A hormonok most meg vannal bolydulva. "Ők" még nem tudják, hogy nincs baba, de "érzik", hogy valami nem stimmel, szóval most össze-vissza dolgoznak.


A várakozási idő nagyban függ attól, hogy mekkora magzatot veszítettél el. Megkérdezhetem hány hetes terhes voltál?

2014. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5-6 hetesen volt petezsák bár csak 5mm.A 8 hetes uh.on nőtt a petezsák mérete de csak 5mm-t és elhalt 3mm-es embrio volt benne vagy valószínű h besem indult a szívpulzálás.Az embriót már csak a kórházban látták egy jobb géppel.missed ab lett a vége.A szövettanból azt bogoztam ki h gyulladás miatt történt de persze ez csak tipp hisz orvos nem vagyok...
2014. dec. 28. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Viszont talán valamennyire könnyebbé teszi, hogy nem kell 6 hónapot várnod.

Nekem volt egy 25 hetes koraszülésem. Meghalt a pici a születése után. Akkor azt mondta az orvos, hogy 3 hónap a minimum, de 6 hónap az ideális, amit ki kell várni.


Aztán lett egy 6 hetes missed ab.-om utána 6 hetet javasoltak. Neked ez lassan le is telik. A következő ciklusban már próbálkozhattok.


De a gyulladásnak mindenképpen járj utána!!!

2014. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Őszintén sajnálom ami veled történt.Akkor te most terhes vagy ezek szerint?!

Természetesen megyek orvoshoz,amit tudok megteszek h ne ismétlődjön meg ez a szőrnyűség de nagyon félek,belevágni is félek sajnos,azt hallottam hogyha vetélés után hamar jön a terhesség sajnos ismét vetélés lehet a vége.

2014. dec. 28. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, 7 hetes vagyok.


Meg fogom neked keresni azt a cikket, és belinkelem, ahol kutatók megállapították, hogy ha vetélés után 6 hónapon belül összejön egy újabb terhesség, akkor nagy a valószínűsége, hogy problémamentes lesz. :)


Persze függ attól, hogy mi okozza a vetélést. Pl. egy méhsövény folyamatos vetélést fog okozni, mert az ott van minden terhességnél. azt műteni kell.

De pl. egy gyulladás kezelhető. Vagy kromoszómarendellenesség is lehet egy egyszeri véletlen.


Nyugi!!! Látod, két ilyen borzalom történt velem az idén, és mégsem félek. Muszáj, hogy sikerüljön. És neked is!!!


Na megyek, megkeresem a cikket.

2014. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még valami. Nálam az okozta a missed ab-ot, hogy a petezsák annyira közel tapadt meg a petevezetékhez, hogy ha ott fejlődni kezdett volna a baba, akkor szakadt-repedt volna minden. Belehaltam volna.


Most jó helyen tapadt meg. Látod? ez már nem okozhat vetélést újra.

2014. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2014. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.elolvastam,nagyon bíztató :)

Remélem hamarosan én is babás leszek!

Sok sikert a babához :)

2014. dec. 31. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!