Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem írt fel valamit a...

Miért nem írt fel valamit a doki barnázás ellen? Mit kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés

5+6 hetesen voltam dokinál, azt mondta minden ok, én mondtam neki hogy barnázgatok, megvizsgált, hüvelyuh, citológia, minden sz@rt csinált. Megnyugodtam hazajöttem minden jó volt 2 napig, akkor véreztem egyet azóta semmi ma megint barnázok. Annyira elegem van hogy az kész.

Ha gyógyszert írt volna akkor jól lennék? Azt mondta nem híve a gyógyszernek? Mit csináljak vele? Bíráljak felül egy főorvost? Azt ne írjátok, hogy váltsak dokit mert már ez a 3. és egyik sem jobb a másiknál errefelé és ez eddig a legnormálisabb.

Azt mondta 2 hét múlva menjek vissza, az pont még egy hét, de ha nem fog múlni a barnázás elmenjek szerdán?


2011. aug. 22. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza minèl elõbb. Lehet, hogy àrtatlan dolog, de lehet, hogy sàrgatest elègtelensèg ès az vetèlèst okozhat. Ezt az orvosnak is tudnia kell. Èn is barnàztam az 5. Hèten, Utrogestant szedtem a 13. Hètig.

20h km

2011. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a nyolcadik hétben vagyok,egy hete barnázgattam. A dokim adott Utrogestant. Pár napra rá elmúlt,de tegnap is volt egy kis folt. 12 hétig kell használnom a hüvelykapszulát. Feltétlen beszélj vele. Volt már egy vetélésem az is így indult. Soha nem tudni...
2011. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj és irass gyógyszert!Minden terhességemnél barnáztam.Jobb ha írnak fel gyógyszert.Én még az ügyeletre is be szoktam menni barnázással, ha nem volt gyogyóm.
2011. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb csak akkor ír fel gyógyszert, ha már van szívhang.
2011. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez volt a baj, még nem volt szívhang.
2011. aug. 22. 16:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló te meddig barnáztál és hány hetesen ment el a baba?
2011. aug. 22. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem két vetélésem volt eddig :(

Most ahogy pozi tesztem lett, mentem orvoshoz és azóta szedem az utrogestant, ilyenkor alap,hogy szedni kell,mert ha progi hiány okozza,akkor ezellen megvéd.

Egyéb genetikai stb jellegű eltérés ellen nem véd meg persze.

Már 6+2 vagyok és hála az Istennek, kutya bajom :))

Menj el másik orvoshoz!!!

Az én 2.babámnál kérdeztem,hogy nem kéne szedni utrot? Mire a doki, minek, ha gond van,inkább menjen el. KÖSZ!

Csakhogy nem vizsgált ki és lehet,h pont ez volt a gond és akkor az a baba,lehet,hogy megmarad!!! Azóta váltottam,az egy idióta volt!! Könnyen dumál a nagy keservesen összejött terhességeimmel. (évente 1)

2011. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!