Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet pozitív teszt?

Ez lehet pozitív teszt?

Figyelt kérdés

A két képen ugyanaz a teszt van, csak máshogy fényképezve. Én rózsaszínnek látom azt a hajszálvékony csíkocskát. A nemvártig még van 3 napom. Lehet ez már egy halovány pozitív?


[link]


[link]



2014. dec. 29. 16:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek miért nem nyomják meg a kicsi x-et a sarokban. Kevesebb erőfeszítésbe kerülne, mint ide beírni egy kommentet.

Azért az ilyeneket megnéztem volna az első gyerek előtt, 100% h több mint a fele idő előtt tesztelt, de most gyerekkel, már könnyű osztani az észt másnak.

Komolyan, nagyon idegesítőek vagytok, ráadásul mindezt bunkó módon adjátok az ember tudtára.

Kérdező, ne foglalkozz vele, mi neked drukkolunk!!!

2014. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Na igen,de a kutya nem kíváncsi az okításaidra.Nem ez volt a kérdés.Nincs törvényileg beszabályozva,hogy mikor lehet,kell tesztelni,hál' istennek.Az,aki idő előtt tesztel,nem hülye,felelőssége teljes tudatában teszi,és tudja,hogy benne van a pakliban,hogy a mensi napján pozi teszt mellett meg is jön.Szóval ne nézzük már ezeket a nőket 3 lábú,6 fejű oktondi küklopszoknak.

Mellesleg nekem is volt kémiai terhességem,igaz,nem idő előtt teszteltem(mivel ciklusom sem volt),és igen,baromi fájdalmas volt hogy csak 4 napig érezhettem magam kismamának.Mégis az orvos és az én számomra is bíztató volt,hogy legalább már ennyire is képes a szervezetem,valami elindult,jó úton járunk,hajrá!Kiderült,hogy progeszteronpótlás kell,vékony volt a méhnykh.-m,kaptam rá gyógyszert,s 2 hónap múlva egészséges terhességem lett.Tanulságos volt ily módon ez az eset.

Mindenki úgy és akkor tesztel,amikor akar.

Kérdező,várjuk az újabb fotókat az újabb tesztekről:)

2014. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Kedves 16-os! Csak úgy árad belőled az optimizmus!!

Kedves kérdező, várjuk a következő tesztedet! :)

2014. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami, 16-os, azt írtad, hogy: "A nemvárt előtti pozitív teszt azt jelenti, hogy megkezdődött a beágyazódás, és termelődik a HCG. " Ezt nem jelentheti a teszt, hiszen tény, hogy a beágyazódás kezdetével már kezd termelődni a HCG, de csak annak befejeztével termelődik anyi, ami már a vizeletben van, és amit már kimutat a teszt. Szóval igazából, jobban belegondolva, nincs is igazad, mivel ha már sikeresen beágyazódott a zigóta, onnantól már csak ugyanannyi az esélye a vetélésnek, mint pl. a 6. héten...
2014. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Sokan tènyleg elèg bunkón tudnak reagálni, ha ugyanazt a kèrdèst látják...akkor minek kattint rá egyáltalán? De nem foglalkozom vele.... Ha kibìrom, holnap reggel tesztelek.
2014. dec. 30. 11:53
 26/31 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes. Nekem két hét után lett pozitív. :-). Ma elsőnek. Simán lehetsz terhes.
2014. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Teszteltél? Kíváncsian várjuk!

2014. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Azóta csináltam több tesztet, negatívak lettek...kimaradt kb másfél hét teszt nélkül...és ez a mai..kb. 10 perc után néztem rá (sajna közben csengettek)


[link]

2015. jan. 14. 16:24
 29/31 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Érdekes, hogy csak ilyen későn lett pozitív a teszted, de nagyon örülök! Bár én azért a kérdésben lévő teszteken is láttam a 2. csíkot, írtam is... :) Szerintem nem számít, hogy csak 10 perc után nézted meg, ez azért elég egyértelmű pozitív!

Még egyszer gratulálok! Szép babavárást, könnyű szülést, jó babázást!

2015. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
De jó! Gratulálok! Nem lehet, hogy azok a furcsa tesztjeid az elején a peteérést jelezték valahogy? De a lényeg, hogy ott a baba! :) Gratula még egyszer!
2015. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!