Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erről a hőgörbéről, eddig mi...

Erről a hőgörbéről, eddig mi az, amit le lehet olvasni?

Figyelt kérdés

Az augusztusi hőgörbém eddig így néz ki:

[link]


2008. aug. 18. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szia,nem tudni hogy hány naposak a ciklusaid de pé az még nem volt szerintem,nem vagyok szakértő :)
2008. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyanús ez a 10cn. Kíváncsi vagyok,hogy alakul tovább. Rakd fel minden nap és kielemezzük.
2008. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kösy lányok a válaszokat. Majd többször felrakom a görbémet,hogy hogy alakul.....

Már nagyon szeretnénk egy ici-pici kisbabát, de sajna eddig minden hónapban megjött....Az a baj, hogy nagyon szeretném már.

2008. aug. 18. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most lesz nemsokára pé.-d.Az utolsó alacsony érték napján van pé.Ha ma felugrik pár tízedet akkor tegnap volt,ha csak holnap ugrik fel akkor ma van pé.-d!Szerintem most a napokba húzzatok bele,elvíleg félidőbe vagy!Sok síkert!!!
2008. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!