Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Lehet...

Megnéznétek a tesztem? Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]



2014. dec. 30. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 Kelemen Szabina ***** válasza:
Ó igen!!!! Ezt már látni hunyorítás nélkül is !!!:-D
2015. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
#48 vagyok, ma van a 4. nap és még mindig semmi...pedig világéletemben szabályos volt a ciklusom.. tegnapi tesztem ugye negatív, szerintetek mikor teszteljek újra?
2015. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom itt a hozzaszolasokat, az a biztos, amit a doki az uh-n lat :) a tesztekkel csak idegesitjük magunkat :) persze en is notorikusan tesztelek, hatha majd abbol megtudok valamit. Ket halvany pozi utan ma negativ. 28. napon vagyok, 25 -26 naposak szoktak lenni a ciklusaim. Jövö hetre van idöpontom dokinal. A tüneteim meg mindig megvannak, remenykedek, hogy bent van a baba, csak a hcg alacsony esetleg ahhoz, hogy kimutassa. Nagyon szurkolok neked!!!
2015. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:

Kedves utolso mi lehet, hogy pozi utan most negativ???

Remelem semmi komoly baj nincs..

Kedves utolso elotti fogalmam sincs mi lehet..varj meg par napot utana doki szerintem..

2015. jan. 5. 21:16
 55/75 A kérdező kommentje:
Irjatok majd mi lett veletek
2015. jan. 5. 21:17
 56/75 anonim ***** válasza:
sajna nekem is így volt pozi után nega de nekem végig halvány volt a tesztem és nem erősödött....barnáztam pedig nyomtam az utrot ezerrel ......:(
2015. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
Na most megneztem. A tegnapi tesztem idön tul, de pozi. Halvany ugyan, de lathatoan pozi. Ugyhogy en meg remenykedek, es csak a 33-34. napon vagyok hajlando ujabb tesztet csinalni. :) Addig ha meg megis megjön, akkor nyertem egy tesztet a követjezö honapra.
2015. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
A halvany pozi is pozi, tehat valaminek lennie kell. Jövö heten megyek dokihoz, ha megjön, ha nem. Izgulok nagyon, es ez a bizonytalansag a legrosszabb. Remelem nem lesz legközelebb, de ha megis, akkor igerem, nem tesztelek idö elött. Idegörlö.
2015. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:

Jajjj nagyon drukkolok! Az biztos, hogy idegolo ez a korai teszteles! Tudjuk is de nem lehet kibirni:(

Nagyon szoritok a halvany pozi is pozi ugyhogy tutti baba van!

2015. jan. 6. 20:33
 60/75 anonim ***** válasza:
Köszönöm kerdezö a drukkolast!!! :) Fura, hogy idön tul lett pozi. Vagyis nem tudom mennyire idön tul, mert tegnap dolgoztam, igy csak 5 percig tudtam nezni, akkor negativ volt. Ma tudtam ujra melo utan megnezni, es ott a 2 csik. De a papirjan vannak ra peldak, es azt irja, hogy a halvany is pozitiv. Annyira izgulok. De tenyleg felek következö tesztet csinalni. :)
2015. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!