Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász elküldhet lombik...

A nőgyógyász elküldhet lombik programra?

Figyelt kérdés
Már sok éve próbálkozunk, gyógyszerek, műtét...Arra lennék kíváncsi, hogy a nőgyógyász mikor mondja azt,hogy lombikra van szükség előtte milyen kezeléseket alkalmaz a cél érdekében? Nálam clostyt alkalmazott, de nem sok sikerrel, létezik más fajta gyógyszer is?Utána mire számítsak?
2010. febr. 4. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha meguntad és a dokid nem lép, te magad is bejelentkezhetsz oda. Telefonkönyv, telefonszám, hívás és kapsz időpontot. Oda elviszed az összes addigi papírodat.
2010. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2010. febr. 4. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem a nődokim küldött el meddőségi klinikára,illetve javasolta,miután kiderült,hogy egyik petevezetékem sem átjárható.De elég csak egy háziorvosi beutaló+a kinézett meddőségire egy előre megbeszélt időpont!A meddőségi klinikán kivizsgálnak(ami hiányzik vizsgálat)és a szerint döntenek,hogy elég-e az inszemináció vagy kell-e a lombik!

Sok sikert!

2010. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem tudom, nem is biztos hogy lombik kell a closti az előszoba, mindenkinek felírják akinek 6 hónap alatt nem sikerül, egyébként már ezerszer leírtam, hogy csak peteérési problémáknál segít egyébként nem. Nekem sem segített bár a doki úgy adta, hogy volt peteérésem. Tanács amit én végigcsináltam és most már terhes vagyok. Egy jobb orvos keresése, aki meddőséggel foglalkozik, az enyém endokrinológus is egyben. Teljes hormon vizsgálat, kórokozószűrések, calmidia, hepatitisz, terheléses cukor vizsgálat, párodnak spermavizsgálat, hormonvizsgálat (sz én férjemnek 200 millió/ml volt a spermája de a hormonjai a padló alatt voltak) majd laporoszkópia, inszemináció, mellette ha kell hormoninjekció, tüszőrepesztő stb., immunológiai vizsgálat, teljes vérkép, és mindezekután lombik program, ja a kaáliba még hiv vizsgálatot is kérnek.

2010. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Closti itt ugyebár megvolt, a többi javaslatot pedig pont mindet megcsinálják a lombik központokban.

Az, hogy elmész egy lombik központba, nem azt jelenti, hogy rögtön lombikkal kezdenének. Ott szépen végigcsinálják a fenti vizsgálatok mindegyikét (egyszerre, hipp-hopp megvan az ÖSSZES eredmény) és annak alapján döntenek: gyógyszer, inszem, lombik, bármi lehet belőle.

A Kaálin kívüli helyeken fizetni se kell semmiért ráadásul és tényleg profik.

A nődokik egyenként csináltatják meg ezeket, megkéri az egyik vizsgálatot, megvárja az eredményt, aztán megkéri a következőt... Stb, stb. Szépen telik az idő, a megoldás meg lehet tök egyszerű lenne.

Szóval menj bátran egy lombik központba.

2010. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem 2,5 évig "szorakozott" a dokim mindig csak ígérte, hogy majd a jővő hónapban sikerül. 2 évig szedetett velem bromocriptint összevisze, mégse állt be a hormonom, aztán 6 hónapig clostyt.Majd közölte, hogy hiába szedtem, nem volt peteérésem, ezt min vérvételből állapította meg. Az tette be a kiskaput, hogy a páromat is elkülde vizsgálatra, hogyha nála sincs semmi gond továbbküld. Ismerősök segítségével a párom sorron kívül megvizsgáltatta magát . A dokim válasza: Itt minden rendben a következő ciklusban keressen fel, addig utánanézek, hogy kezelhetem tovább. Addigra kaptunk egy meddőségi szakembert és inkább hozzá mentünk. Ő 4 hónap alatt beállította a hormono, majd több vizsgálatot elvégzett, műtét is volt. Majd lombik lett a vége. Eredmény: 16 hós fiuk

Minél előbb keress egy lombikos szakembert!!!!!!!

Hova valosiak vagytok?

2010. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Békés megyeiek vagyunk, köszönöm, hogy leírtad a történezed, hálás vagyok érte.
2010. febr. 16. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!