Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztet vennem?

Érdemes tesztet vennem?

Figyelt kérdés
A ciklusom még elég rendszertelen, sokszor össze-vissza jön meg, így nem tudom pontosan mikor jön meg, de számításokkal 1 napja késik. Gumival élek csak nemi életet, nem szakadt ki még, ha éppen nem volt valahol egy pici lyuk rajta. Folyásom szokásos, mellem is feszül, annyira, mint szokott, néha mensiszerű görcseim vannak, de ma volt néhány hasszurka is. 1 hónapja volt utoljára nemi aktusom, akkor megjött, most viszont csak kínlódok. Néha túlságosan idegbetegnek érzem magam. Fiatal vagyok, így nem véletlenül védekezünk. Érdemes aggódnom?
2014. dec. 31. 13:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A hőm tegnap kezdett felmenni, ma már magasan volt, mintha még csak most lett volna ovulációm. Nyákom annyira már nincs.

A mellfeszülésem továbbra is megvan, de nem gyengébben és nem erősebben, mint szokott. Esténként szoktam érezni, mintha

most jönne meg, most jönne meg. Lehetséges, hogy még csak most volt ovulációm?

2015. jan. 3. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!