Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok! Terhesen...

Tanácstalan vagyok! Terhesen maradok vagy nem? Többi lent

Figyelt kérdés
dec.27en jött meg a mensim és most szeretkeztem a párommal akkor terhes maradhatok vagy nem,mivel mensi utan vagyok ... ? azt tudom hogy a sperma életképes pár napig is . . ha nem maradok terhesen akkor elhal a sejt? köszönöm !

2015. jan. 1. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha védekeznés nélkül voltatok együtt, akkor igen, teherbe eshettél, akkor is, ha nem pont középidőben voltatok együtt. A kisfiam a mensim utolsó napján fogant, csak hogy egy kiragadott példát mondjak. Még bevehetsz esemény utáni tablettát, ha nagyon félsz a terhességtől. Ha nem veszel be, akkor akármi lehet. Ha nem jön meg a mensid, tesztelj egyet, addig a várakozás marad. Ha nem esel teherbe, akkor igen, elhalnak odabent, értelemszerűen.
2015. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Belem elvezett.szeretnenk babat es azert kerdeztem mert mensi utan vagyok epp 2nappal es akkor nem nagy valoszinu az eselye azt olvastam. . de ha neked is igy volt 1es akkor majd varok turelemmel januar vegeig es ha majd akkor nem jon meg tesztelek. .
2015. jan. 1. 01:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha babát akartok, akkor érdemes kétnaponta együtt lenni, így a legjobb az esélye annak, hogy eltaláljátok az ovulációdat és sikerül.
2015. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat ha nem jon osze most akkor majd a kovetkezo honapban. . es ha ma mar szeretkeztunk akkor nem biztos megtermekenyul mivel lehet nekem sincs peteeresem... koszonom
2015. jan. 1. 01:23
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Tisztázzuk már azt, hogy akkor nem vagy terhes. Mi az, hogy "terhes maradok-e"? Az marad terhes, aki már terhes.. ÉRTELMETLEN!!

Te maximum terhes LESZEL!

Ilyenekből is anyák lesznek. OMG!

Ha beléd élvezett, akkor van rá esély, hogy teherbe esel.

2015. jan. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
2 het mulva mar tesztelhetsz, nem kell januar vegeig varni.
2015. jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Igen, lehetsz terhes.

off: a terhes maradok egy kifejezés, amit szoktak ilyenkor használni, még nem hallottad? Nyelvtanilag értelmetlennek hangzik, de ez egy használt kifejezés, amit így használnak. Persze elég furán hangzik. Szerintem egy kicsit negatív értelmű, ahogy az egyik válaszoló is írja az általam belinkelt kérdésben.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..

2015. jan. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat , azert kerdeztem mert sokan mondjak nem nagy az eselye . De kb hany szazalek ha mensi utan vagyok es nem elott? ja es akkor mostantol fogva nem vehetek semmilyen fajdalom csillapitot, igaz?
2015. jan. 1. 10:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Az első hónapban még vándorol, beágyazódik, így semmilyen hatással nem lesz rá a gyógyszer/alkohol. Szóval gyógyszert szedhetsz. Ezt úgy mondom, hogy egészségügyi suliba járok és ott tanították.
2015. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kossz a lepontozast, bar nem ertem mire fel :Dd nem hulyeseget irtam..
2015. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!