Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna fojás? Ez most beágyazod...

Barna fojás? Ez most beágyazodás vagy vetélés vagy betegséget jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7- napot késet a menzeszem és 7 nap után barna fojásom van már ez a 3 dik napja. A párommal kisbabát szeretnénk ezért nem is védekezünk. A menzesz kimaradása után 3-4 napra csináltam tesztet de negatív volt.

Ez a barna fojás minek a jele lehet beágyazodás? Még nem volt ijenem.

27- éves vagyok.


2015. jan. 1. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

fojás? ijen? 27 évesen megtanulhatnál írni...

menj el orvoshoz, lehet hormonproblémád van

2015. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El bírtad olvasni nem ?
2015. jan. 1. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csinálj megint egy tesztet, mert ha terhes vagy akkor progi pótlás fog kelleni. Bár ha nem vagy terhes akkoris kéne dokihoz menni szóval DOKI MINNÉL ELŐBB.
2015. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Persze, el lehet olvasni, csak piszkosul bántja az ember szemét, hogy 27 évesen valaki ennyire nem tud helyesen írni.
2015. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

27 évesen ilyen alapvető szavakat sem tudsz leírni?

Nem érzed szégyennek?


A tanulatlan, buta emberek óvatosan szaporodjanak. Elég hülye van már a világon.

2015. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!