Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma reggel csináltam terhess...

Lizy1995 kérdése:

Ha ma reggel csináltam terhességi tesztet és negatív lett, és már négy napja késik, Mikor érdemes másik tesztet csinálni? Mi állhat a háttérben, ha nem terhesség?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A hcg szint kétnaponta duplázódik terhesség esetén.

1000 meg 1 ok.

2015. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bármi állhat a hátterében. egy felfázás is amit még most nem érzel. stressz. tényleg ahogy az első is írta 1000+1 ok. de ha most negatív akkor szerintem érdemes várni legalább 3 napot. én is úgy csináltam. és másodszorra lett pozitív.
2015. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor pár nap múlva tesztelek újból,remélem baba lesz a háttérben! Köszönöm a válaszokat :) még annyi,hogy orvoshoz mikor kell elmenni? A párom már aszt akarja,hogy hétfőn menjek:)
2015. jan. 2. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-ik vagyok. ha pozitív a teszt. nekem amikor pozi lett akkor voltam 4 hetes. a doki közölte,hogy jöjjek vissza 10 nap múlva mert túl hamar mentem. erre csak annyi volt a válaszom,hogy hát bocsánat a tudatlanságomért,de a teszt használati utasításában azt olvastam,hogy pozitív teszt esetén,minél hamarabb keressem fel a nőgyógyászt... na erre semmit nem tudott mondani csak hebegett. honnan kéne tudnia az embernek simán csak a tesztből,hogy túl hamar megy nem? ha pozitív lesz akkor menj nyugodtan,maximum neked is azt mondja hogy menj vissza. drukkolok,hogy baba legyen :)
2015. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos négy nap késés után megjött pedig még eddig soha nem késett,de nagyon furcsa ez a menzim most alig van valami! Remélem a következő próbálkozásra sikerül,ez volt a 3.próbálkozásunk! Tudom,hogy nem szabad akkarni és akkor fog sikerülni!
2015. jan. 4. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát igen de tudat alatt úgyis benned lesz közben,hogy hát ha most... nekem is volt olyan,hogy kimaradt, vagy alig jött stb.
2015. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!