Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a hőm 37, 0 volt ma...

Tegnap a hőm 37, 0 volt ma leesett 36,8-ra! Van még esély a babára, vagy meg fog jönni? Nekem amikor megjön a hőm 36,5 köré szokott leesni. Ennek a 0,2 foknak tulajdonítsak nagy jelenséget, vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is leesett a hőm 37.0-ról 36.8-ra. Majd ma megint 37.0 és egy pozitív teszt. :-)

2008. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem elvileg szombaton vagy vasárnap kellett volna megjönnie, eddig semmi! A hőm ma visszaesett, de ennyi! Tünetem semmi, csak talán annyi, hogy érzem azt a bizonyos "mindjárt megjön" érzést! Ha ma sem jön meg, holnap reggel tesztelek! Mennyi esélyem van a babára vajon?
2008. aug. 19. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Amig nincs mensi minden esélyed meg van:)

De sajnos én a múlt hóban úgy jártam hogy csak akkor esett vissza a hőm amikor már meg jött.Én vagyok a hormonzavaros:)

2008. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mikor leesett a hőm(reggel mértem mindig), akkor estére meg is jött.
2008. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is leesett 3 tizedet, majd szépen lassan emelkedett és most 6 hetes vagyok! Ne foglalkozz a hőddel! Szorítok!
2008. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!