Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik ma csináltam...

Mea25 kérdése:

6 napja késik ma csináltam tesztet negatív lett, korai lenne a teszt vagy más lehet a baj?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap kicsit görcsölgetek a derekam fájdogál,kicsit érzem a mellemet érzékenyebbnek, eddig ilyen sokat nem késett inkább hamarabb jött meg.

2014. okt. 12. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudod-e, hogy az ovud mikor volt?
2014. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az nem tudom, hogy mi lehet az oka, de én is ugyanígy vagyok. 7 napja késik, és 2 tesztet csináltam, mindkettő negatív. Azt viszont tudom, hogy ha volt ovum, az a 17. nap után volt(addig ovu-teszteltem, ami közben elfogyott, így nem folytattam).

Ha nem jön meg, én úgy tervezem, hogy kedden reggel tesztelek. Ha akkor is negatív, akkor kedden este elmegyek a nőgyógyászom magánrendelésére.

Egyébként hallottam olyanról, akinek csak a 7. héten mutatta ki a teszt a terhességet, de ez elég extrém eset.

2014. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szeptember 23-án volt kb peteérésem!
2014. okt. 13. 08:01
 4/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló majd írd már meg h neked mit mondott a doki!! köszönöm a válaszodat!
2014. okt. 13. 09:52
 5/14 anonim ***** válasza:
rendben, mindenképpen megírom, hogy mi lett a sorsom:D
2014. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2. és 5. vagyok. A ma reggeli tesztem is negatív lett, de ez nem is csoda, mert tegnap este elkezdtem barnázni, úgyhogy holnapra már rendesen meg fog jönni. Így orvoshoz nem megyek el. De ha máskor is előfordul, hogy ennyit késik, akkor biztosan utánajárok, hogy miért.
2014. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sajnálom! Én nekem még semmi reggel akarok tesztelni.
2014. okt. 14. 20:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után mindenképp kimutatja..orvoshoz kell menned..
2014. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hétfön tudok dokival beszélni mar nagyon agodok!
2014. okt. 15. 17:46
 10/14 anonim válasza:
nekem egy spontán vetélés után 7 hétre jött meg aug. végén, azóta semmi, nagyon várjuk a tesót, de még az 50. napon is negatív lett a tesztem. dokimhoz lehetetlen időpontot szerezni november előtt, addig marad a reménykedés :)
2014. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!