Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késsett már itt vakakinek 2...

Eva4 kérdése:

Késsett már itt vakakinek 2 hetet a menzesze? 2 teszt negativ. Még meg jöhet?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. Akkor derült ki az inzulinrezisztenciám.
2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 1 honapot is es utanna pontosan jott me g
2015. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán késhet ennyit alapból is.


Okozhatja életmódprobléma vagy betegség is.


És lehetnek krónikus betegségek, rendellenességek is. Mostanában a fentebb említett inzulinrezisztencia a "divat", rengeteg ilyet diagnosztizálnak, ugyanakkor a betegség körülírása, okai stb. nem egészen tisztázottak, úgyhogy kicsit olyan a helyzet, mint a "diszesek" ügyében, hogy van egy szűk csoport, akikről valóban azt lehet sejteni, hogy tényleg egy ilyen problémáról van szó és van egy náluk sokszorosan nagyobb csoport, akikre ráhúzzák ezt a besorolást, mert nem tudnak még mást tenni.


Akiknél mostanában hormonális gondok vannak, (menstruáció hiánya, libidóprobléma), elhízás, azokra rendre azt mondják, hogy inzulin-rezisztencia az ok.


A mindenmentes.hu-t ajánlom, a "magamról" részben a blog írója szintén ugyanezekről a tünetekről számol be a maga életében és ha nálad is tartósnak bizonyul, akkor érdemes kipróbálnod az általa ajánlott étrendet.

2015. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 falc válasza:
igenn..nekem 6 hónapot..és 1 évbe kb 4szer jött meg
2015. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. jan. 12. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!