Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nagyon korai, négy-öt hetes...

A nagyon korai, négy-öt hetes vetélésnek is lehetnek jelei?

Figyelt kérdés
Most barnás, rózsaszines, darabos kevés folyásom volt , ami 2 nap után elmúlt, dokihoz is majd megyek, de addig is nagyon izgulok, hogy ez mi lehetett. Szerintetek?
2010. febr. 5. 14:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
De most akkor volt + teszted, vagy nem? Az eldöntené a kérdést.
2010. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De letelt a négy hét, bár nem tudom, honnét kellene számolnom pontosan, mivel a párommal a menses utolsó napjaiban voltunk együtt, mikor már épp hogy van. A peteérésemet régóta figyelem, régen hőmérőzéssel is, és már kitapasztaltam, hogy mikor van és mik a jelei, és most az is sokkal korábban volt, mint szokott lenni.
2010. febr. 5. 15:09
 13/25 A kérdező kommentje:
Tesztet tegnap akartam, de megijedtem reggel, mikor láttam a vért, majd most akarok , de csak reggel, mert az a biztosabb.
2010. febr. 5. 15:10
 14/25 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek ilyen vérzése volt,és akkor derült ki,hogy már 7 hetes terhes és elvetélt,mert az első mensi megjött neki rendesen.Nem fájtak a cicijeid a január 10.i mensid után folyamatosan?Nem volt puffadtság érzeted?Émelygés,szédülés,aluszékonyság?Főleg az utolsó egy-két hétben?3.ik voltam.
2010. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Január 10-től, az utolsó mentruációtól számold a heteket, még csak most vasárnap telik le a 4 hét, nemhogy 5.


Ha nem jön meg rendesen vasárnap, csinálj egy tesztet.

2010. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal a nemvárt után volt korai vetélésem.Nagyon görcsöltem,és rengeteg vér távozott.Ja,és előző este halvány pozitív teszt.
2010. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nincs puffadság, émelygés, szédülés meg ilyenek, viszont az utóbbi 3 napot végig aludtam. Soha nem szoktam délutánonként elszenderegni, de most... nem bírom nyitva tartani a szemem. Bár ez azért is lehet, mert elkaptam valami vírust múlt héten, és most hevertem ki, hogy nem tudtam miatta éjszakánként aludni.
2010. febr. 5. 15:18
 18/25 A kérdező kommentje:
A tesztet biztos megcsinálom még a hétvégén, mert ma reggel is sajnos elfelejtettem és én ragaszkodom a reggeli elsőhöz, mert az a legbiztosabb.
2010. febr. 5. 15:20
 19/25 anonim ***** válasza:
Én írtam a + tesztről. Mindenképp lődd el reggel. Nálam olyan volt az egész, mint egy rendes mensi, csak tovább tartott. Lehet, hogy kaphatnál vmi gyógyszert, hogy megállítsa a vetélést, ha az. Ha + a teszted, mindenképp menj dokihoz!
2010. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
5 hetesen ment el a babám mindenféle görcs vérzés vagy bármiféle jelzés nélkül.
2010. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!