Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. ciklusnapon barnás folyás...

12. ciklusnapon barnás folyás jelezhet beágyazódást? Járt így valaki?

Figyelt kérdés
Első babánk is korán fogant, 7. ciklusnapon, de akkor nem volt beágyazódáskor semmi érzésem, sem vérzésem, sem semmi, amikről olvasni, hogy előfordulhatnak. Most kétszer tudtunk eddig együtt lenni, 5. ciklusnapon és 9.-en. Ma vagyok a 12. napon és ma meglepő, kicsit barnás, véres (?) lett a papír, de csak egy törlés erejéig. Előtte kb. egy órával erősen elkezdett fájni a medencém, lüktetve, de aztán elmúlt. Azóta sem fájt, és a barnás nyom is elmúlt. Ez mi lehetett?? Járt már valaki így? (28 napos ciklusom van, svájci kvarc pontosan :)).
2015. jan. 6. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

7-11. napon van a beágyazódás.

Szerintem inkább meg fog jönni neked.

2015. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megjönni? 12.ciklusnapon? Írtam, hogy 28 napos ciklusom van. Szerintem nem olvastad elég figyelmesen a szöveget! :)
2015. jan. 6. 20:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Peteersed mikor van? Meg csak most lesz nem?
2015. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mikor van. Az első babánál is korábban kellett, hogy legyen, különben nem foganhatott volna 7. napon (orvos igazolta, hogy egy héttel előbb fogant, nem félidőben). Elvileg lehetett most is korábban, de lehet, hogy félidőben, nem tudom, nem követem.
2015. jan. 6. 20:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Tudom lehet extra peteeresed de az is lehet az ovulacio miatt volt barnas valamid..

Barmi lehet:)

2015. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ovuláció is okozhat minimális vérzést? Te tapasztaltál már ilyet? A beágyazódáskor a vérzés logikáját értem, ovukor mi vérzik és hol? Honnan származik ilyenkor a vér?
2015. jan. 6. 20:37
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, de elolvastam figyelmesen.

Nem azt írtam, hogy a 12. napon fog megjönni, hanem csak annyit írtam, hogy meg fog jönni. De ha esetleg van egy kis progeszteronhiányod, akkor a menses előtt 1-2 nappal lehet egy kis barnázás.


De kívánom, hogy beágyazódás legyen, és nagyon fogok örülni neked, mint ahogy tiszta szívből örülök minden újdonsült kismamának itt.

2015. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem a mult honapban volt a 13. ciklusnapon barnas veres nyak ahogy megtoroltem magam a wc papiron es ennyi. Akkor en is feltettem hasonlo kerdest, hogy lehet e beagyazodas de inkabb ovulacios verzest irtak! Olvastam, hogy ahogy megreped a tuszo okozhat egy kis verzest.

Nem lettem terhes ebben a honapban sajnos ugyhogy csak az lehetett:(

2015. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves utoloso! 28 naposak a ciklusai a kerdezonek igy nem lehet a 12. napon mensi elott 1-2 nappal! Max peteeres elott😊
2015. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést!

DPO 12. napra gondoltam.


Akkor viszont két dolog lehet:

van, akinek ovu előtt is már van egy kis vérzése. Lövésem nincs az honnan jön.


Ill. lehet, hogy volt egy nagyon korai extra peteérés, és beágyazódás történik.


(Lehetne még 2 nappal korábbi peteérés, de ha tényleg nagyon pontos a ciklusa, akkor ez ugye nem lehet.)

2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!