Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. ciklusnapon barnás folyás...

12. ciklusnapon barnás folyás jelezhet beágyazódást? Járt így valaki?

Figyelt kérdés
Első babánk is korán fogant, 7. ciklusnapon, de akkor nem volt beágyazódáskor semmi érzésem, sem vérzésem, sem semmi, amikről olvasni, hogy előfordulhatnak. Most kétszer tudtunk eddig együtt lenni, 5. ciklusnapon és 9.-en. Ma vagyok a 12. napon és ma meglepő, kicsit barnás, véres (?) lett a papír, de csak egy törlés erejéig. Előtte kb. egy órával erősen elkezdett fájni a medencém, lüktetve, de aztán elmúlt. Azóta sem fájt, és a barnás nyom is elmúlt. Ez mi lehetett?? Járt már valaki így? (28 napos ciklusom van, svájci kvarc pontosan :)).
2015. jan. 6. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még inkább csak ovulációs pecsételés. Nekem korábban sosem volt ilyen, de most az elmúlt fél évben 3x is jelentkezett közvetlenül akkor mikor megrepedt a tüsző. Írtad hogy kb 28 naposak a ciklusaid, így a napok szerint is stimmel az ovuláció. Első babánál ha a 7.-ik napon fogant a mensid is hamarabb jött volna meg, nem 28 napra. Nekem 30-31 napos ciklusok mellett a 10.-ik napon fogant a kisfiam. :)
2015. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, megjelent a tojásfehérjés nyák is, valószínűleg ovu volt. De 18 év alatt, mióta menstruálok, ilyen nem fordult elő, hogy ciklus közepe felé vérzek, meglepődtem.


"Első babánál ha a 7.-ik napon fogant a mensid is hamarabb jött volna meg, nem 28 napra." Mivel abban a ciklusban nem jött meg, ezt már nem tudjuk meg soha. Az orvos 5+2 héten látta a babát, és akkor állapította meg a korát, majd látta 6+2-n is, és akkor jelentette ki, hogy egy héttel idősebb, mint a mensi alapján számított kor. A korai uh korbecslésére azért lehet adni. Ezért, bár meglepő, nem középidőben fogant, akkor sem, ha előtte 28 napos ciklusom volt.

2015. jan. 7. 08:20
 13/15 A kérdező kommentje:
Ovuláció környéki vérzésről nem hallottam még, utána fogok nézni. Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 7. 08:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Sikerült végül? :)
2015. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem sikerült.
2015. febr. 2. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!