Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek, elvetetnétek...

Ti mit tennétek, elvetetnétek vagy megtartanátok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, egy 2 és fél éves és egy 1 éves gyermek anyukája vagyok. A párommal megszakításos módszerrel vagyunk együtt, de úgy tűnik, hogy mégis teherbe estem!

Albérletben lakunk!


2015. jan. 7. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Jó termékeny vagy... Ha nem fér bele a baba miért nem védekeztek rendesen? Nem tudok válasozlni, hogy én mit tennék, mert én ha nem akarnék gyereket egyáltalán akkor védekeznék. Ha meg megszakítással védekezem, az azt jelenti, hogy jöhet a baba, ha naygon akar. Szóval nonszensz a kérdés.
2015. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Megtartanám. Mert ami történt a mi felelősségünk. Ha nem akarunk/merünk több babát vállalni, akkor rendesen védekezünk. Mivel ezt nem tettük, vállaljuk a következményeit. Magyarországon népszerű a saját tulajdon igénye, külföldön sok helyen az albérleti rendszer az elterjedt. Attól, hogy albérlet, még lehet szép otthon, ez nem jelent semmit. A többit ti tudjátok. Én biztosan nem tudnám elvetetni, miután én tehetek róla, hogy megfogant. Semmiben sem különbözik számomra a 2.5 és 1 évestől. Csak kisebb.
2015. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Megtartanám!!
2015. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

nem kérdés, aki nem védekezik (a megszakítás nem az, hisz az előváladékban is van... szóval majdnem annyi esélye ilyenkor mint ha ki se venné), az ne is járjon abortuszra.


komolyan nem értem, ha nem akarsz gyereket, miért nem védekezel? vagy ha már nem védekezel, miért merül fel benned az abortusz?

nálam ezek a kérdések verik ki a biztosítékot!!!

2015. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem tartanám meg ilyen körülmények között. Hogy nevelnél fel három gyereket? De áttérnék más védekezésre.
2015. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
28%
Megtartanám. Nézd a baba szempontjából a dolgot: Albérletbe születni, nehéz körülmények közé, vagy egy orvosi műszerrel szétdarabolva lenni. Az a pici él!
2015. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelműen nem tartanám meg, de biztonságosabb védekezést választanék (ilyen fiatalon még könnyű).
2015. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Megtartanám. 6.héttöl még a pici szive is dobog,mégis sokan képesek " megszabadulni" töle:(
2015. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én így jártam, írj privit! :)
2015. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Termékeny??? Hát nem is védekezett...még jó, hogy terhes lesz!


Én nem tartanám meg ilyen körülmények között, mert a mnár meglévő gyerekeimet nézném, h nekik legyen meg minden, mai kell.


...és innentől kezdve elkezdeném a védekezést de kva gyorsan.

2015. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!