Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek, elvetetnétek...

Ti mit tennétek, elvetetnétek vagy megtartanátok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, egy 2 és fél éves és egy 1 éves gyermek anyukája vagyok. A párommal megszakításos módszerrel vagyunk együtt, de úgy tűnik, hogy mégis teherbe estem!

Albérletben lakunk!


2015. jan. 7. 14:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez így kevés infó. Mekkora albérlet? Mennyi a díja? Mi férjed munkája? Mennyit keres? Van-e megtakarításotok? Dolgoztál-e a szülések előtt? Mert mi is albérletben élünk, de 12 ezer Ft-ért béreljük ismerőstől, néha még ezt is elengedi, van 7,5 millió Ft megtakarításunk, de egyelőre még nem veszünk lakást, mert házat szeretnénk, inkább gyűjtünk hozzá, aztán akkor hitel minimális kell. Férjem rendőr, elég biztosnak mondható egy ilyen állás. Én nagyon jó szakmai tapasztalatokkal rendelkezek, habár fiatal vagyok. Így a mi helyzetunkben meggondolnám, bár még nem szeretnénk kistestvért a fiunknak. De azt áruld el, ha nem szeretnétek gyereket, miért nem védekeztek?
2015. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Ne ezek a kérdések döntsönök már egy magzat életéről!
2015. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok de megfogadtam hogy csak akkor VÁLLALOK tudatosan gyermeket ha lesz elegendő pénzem arra hogy megtudjak neki adni mindent amit szeretnék. Igy pedig kizárt hogy terhes legyek,védekezés nélkül nem létesítek kapcsolatot!

Albérletbe a semire fel gyerekeket vállalni = kitolás magaddal és a gyerekeiddel.

2015. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

mivel nem védekeztetek, ezért gondolni kell erre is

gondolom eddig sem dologztál, ezután sem, akkor meg?

jön a gyes, gyed, adókezdv. stb

2015. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De van munkahelyem dolgoztam a gyerekek előtt. Most is gyedet, gyest meg családit kapok!
2015. jan. 8. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!