Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honan tudhatom hogy a barátnőm...

Honan tudhatom hogy a barátnőm tölem terhes -e? Menyibe kerül az apasági teszt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk irj dátumokat. Miért gondolod hogy nem biztos a tied? Nagyon kevés infot adtál meg ne haragudj
2015. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Csak dns tesztből tudhatod meg 100%-ra, de az csak a baba születése után végezhető el, és 450-500000ft-ba kerül.

De azért ezt is nézd meg:

[link]

2015. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyálmintából?Kinek a nyálából?Ezt nem értem!9. terhességi héttől?Az anya nyálából?
2015. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3: az apa nyálmintájából.
2015. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Jól indul a barátnőd terhessége. Fő a bizalom, de igen az apasági teszt drága. És másból nem tudhatod. Nagyjából azért ki lehet számolni. Meg kell kérdezni tőle mikor volt az utolsó menstruációja első napja. És a neten remek ovolációs kalkulátorok vannak. Nagyjából meg mondják, h a barátnődnek mikor voltak a termékenységi napjai, aztán törhrtrd a fejed, h akkor éppen veled hált e. De ez abszólut nem 100%-os.
2015. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
ha megszületett a gyerek, kettőtök nyálmintája kell. és nem fél milliós tétel, hanem mindössze 30 ezer ft.
2015. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. bocsi, 45 ezertől kezdődik. sok cég foglalkozik ilyennel. 30ra elékeztem, mert egyszer ,már néztem, nem tudom, hogy hol. de ott mintha 30 lett volna. most csak olyanokat találtam, hogy 40-50 ezer. írd be googleba, hogy dns teszt és ki fogja adni hol lehet
2015. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem polgári eljárásjog c. Tárgyból azz tanították, hogy ha magánszemély indítja a dns vizsgálatot az 53ezer párszáz forint. Ha bírósági eljárás folyományaként rendelnek el apasági vizsgálatot, akkor bizony többszázezer forint.
2015. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy értetlen vagyok de:

Az apa küld be nyálmintát.Oké.

Meglesz az ő dns-e.

Ettől még honnan tudják,hogy a 9. terhességi hétben lévő magzat az övé?

2015. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
utolsó: az egyik válaszadó kitett egy linket. lehet a magzattól is mintát venni, gondolom magzatvízből, ugyanúgy, ahogy a down szűrést csinálják magzatvízből. megtalálható a vízben a magzat DNS-e, mert belepisil, hámlik a bőre, stb. azonban a legegyszerűbb megoldás, ha megszületik a baba. egy fülpiszkáló féle tárggyal nyálminta kell a két személytől. beküldi, és összehasonlítva kiderül, hány %-os egyezés van a két személy DNS-ében. de nem értem, ezen mi olyan bonyolult.
2015. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!