Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamin összeállítást...

Milyen vitamin összeállítást javasoltok trherbeeséshez? (nő/ffi)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit milyen arányba szedjek hogy minden oké legyen(beágyazódás,megmaradás,megtermékenyülés,betegségek kiküszöbölése stb...)Valamint a férfinak mi lenne az ideális? Előre elkészített vitaminokat nem szeretnék szedni(sok az adalékanyag) és azt sem szeretném hogy túl nagy legyen baby,csak olyan pont jó arànyban mindent.:) (folsav,b-k, vas, c, és még?) A czink és a magnézium nem árt?



2015. jan. 10. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok gyümölcs, zöldség, tej, tojás.

Többet ér minden mesterséges készítménynél.

Nem szedtem semmit, még is van 3 egészséges gyerekem.

2015. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak sajnos se tejet se tojást nem ehetek, valamint pár zöldségfélét sem. 1éve próbálkozunk,úgy hogy nem szedtem,csináltam semmit, most szeretnék amivel csak lehet rásegíteni.(tudom hogy nem ettől leszek terhes stb... de valami pozitív hatása azért van)
2015. jan. 10. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én javaslom az elevitet.Abban minden benne van ami kell.Sok sikert neked
2015. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!