Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibium, Gravida, Elevit...

Femibium, Gravida, Elevit magzatvédő vitamin?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szeretnék, melyiket ajánlanátok saját tapasztaltaitok alapján. Elevitbe nincs jód, azt nem szeretném.

Köszönöm szépen!


2014. nov. 7. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elvileg mind jó, bár nekem az Elevitet kellett szednem, mert nincs benne jód.:) És szerintem hülyeség, hogy a vitamintól lesz nagy a gyerek.:)))
2014. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is elevitet szedtem, nekem bevált, egyszer se hanytam, a baba is normal merettel szuletett. mondjuk eleg sokat hiztam de nalunk ez genetika, anyukam 30 kgot hizott vitamin nelkul is.
2014. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mindkét terhességnél elevitet szedtem! nekem bevált.
2014. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az Elevit plusban van jód. Én azt szedem, nekem jó. Mindkét terhességemkor azt szedtem. Az elsőnél még nem volt benne jód, de szedtem mellé jódtablettát (nagyon olcsó volt amúgy). De most az Elevit plusban már van jód.
2014. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem terhesseg elott, alatt es most is mert szoptatok. Egy nagyon egeszseges jol fejlodo babam van es en is nagyon jol erzem magam: nem hull a hajam, nem romolnak a fogaim, nem toredeznek a kormeim stb.
2014. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most már csak Elevit plusz van, amiben van jód.

Én felváltva szedek Elevitet és Matruelle-t, mert abban nincs "A" vitamin, míg az Eleviben van, és azt nagyon nem jó túladagolni.

2014. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyiksem :)
2014. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem Gravidát vett a férjem. A dokim azt mondta, mindegy melyiket szedem.
2014. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én LadeeVit-et szedek. Van benne jód, Omega-3 (DHA), Omega-3 (EPA), D-vitamin. Nekem azért erre esett a választásom, mert több helyen olvastam, hogy pl a Gravidától, Elevit-től rosszul vannak, sokszor hasmenés is társul mellé. Mondjuk ahány ember... Aztán valahol ezt ajánlották, gondoltam, hogy akkor kipróbálom.


[link]

2014. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Femibiont szedek kiegészítve Ca, Mg, Fe, C-vit, D-vit, B6 és mikor még kellett, akkor ettem még plusz folsavat.
2014. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!