Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondtátok meg a párotokna...

Hogy mondtátok meg a párotoknak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Volt valami különlegesség ami megdobta az élményt? Valami frappáns bejelentő szöveg, vagy körítés? Vagy szimplán csak megmondtátok? Hogy reagált a párotok?
2015. jan. 10. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt álltunk a terhességi teszt fölött. :)
2015. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikulás csomagba tettem a tesztet:)
2015. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem olyan snassznak tűnik ez a megmutatom a tesztet dolog. Ne értsetek félre, nem provokálok, meg semmi ilyesmi, csak szerintem sok pasi nem is érti elsőre mit jelent az :D Ha én eljutok odáig, szerintem nem a teszt segítségével közölném vele...bár ki tudja magamban tudnám-e tartani a hírt :D
2015. jan. 10. 12:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1 hétig távol voltunk egymástól a férjemmel, én itthon tesztelte. Tudott róla, utána simán felhívtam, h pozitív lett :)

Kizárt, h magamban tudtam volna tartani. Ha itthon lett volna, egyszerűen együtt vártuk volna az eredményt.

2015. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne értené, mi a teszt, ha két ember gyereket tervez? :D Nem veszem provokációnak, ne értsd félre, de tök izgi volt kézen fogva nézni a tesztet, ahogy kúszott rajta végig a rózsaszín hullám, és végül kirajzolódott a csík, aztán a nyakába ugrani, hogy pozitív. Számomra egyáltalán nem volt snassz, ahogy fogalmaztál. ;)
2015. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akartam kiscipőt meg idézetet...


Együtt döntöttük el, hogy babát szeretnénk, a férjem indig tudta, hogy kb. mikorra nem várom és kérdezgette is,hogy mi újság?

Amikor késett, megcsináltam a tesztet és együtt izgultunk felette.

nem akart semmiből kimaradni, ahogy utána is minden uh-n ott volt és persze a szülésen is.


Együtt a legjobb. Szerintem :D

2015. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: és ezt 4X :) csináltuk végig <3
2015. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok, végül is igazatok van ezzel az együtt tesztelés dologgal kapcsolatban :) Az ugyanolyan öröm mint ha meglepetés lenne az apának végül is.
2015. jan. 10. 13:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk elég érdekesre sikerült, bár én is csak simán meg akartam mutatni a tesztet.

Aznap, amikor teszteltem, a férjem felhívott, hogy kifogyott a kocsijából az üzemanyag, a falutól néhány kilométerre, menjek érte, húzzam el a kútig.

Elhúztam, ő meg elővarázsolt egy szál rózsát, és elmondta, hogy eredetileg minden ok nélkül vette, nem is gondolta, hogy lesz vele mit megköszönnie.

Akkor mondtam neki, hogy más miatt is megérdemlem:-)

2015. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mazsitádé válasza:
Szia!Az èn párom külföldön dolgozik.Egy ideje már próbálkozunk,3 nap mulva nem várom,hogy megjöjjön...:)Èpp az imènt hasított belèm a gondolat,hogy ha sikerülne,hogy mondanám el neki,mert az kizárt,hogy magamba tudjam tartani jöv hónap közepèig,amig haza nem jön...Most nèztem egy nagyon ari videót a babavárásrol,ès hirtelen elöttem lett az a kèp,hogy egy szivet rajzolnèk a pocakomra rúzzsal,ès beleirnám,hogy apa leszel:),lefotóznám,ès elküldenèm neki<3
2015. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!