Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudom megkönnyíteni a...

Hogy tudom megkönnyíteni a párom helyzetét?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy nagyobb eséllyel jöjjön össze baba így az ovuláció előtti napokban kell együtt lennünk.Viszont nagyon nehezen élvez el,hogy tudok neki segíteni? Az nagyon gáz ha kutya pózban vagyunk és saját magán segít és ha úgy érzi hogy mindjárt elélvez akkor gyors beteszi.?
2015. jan. 12. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az miért nem jó, hogy egyszerűen csak tovább tart?


Én a helyében úgy érezném magam, mint egy tenyészkan, akinek csak a spermája kell, ő maga nem, úgyhogy intézze el gyorsan, aztán hagyjon békén.

Nem hinném, hogy jól esne neki.

2015. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Semmi nem gáz ami Nektek nem gáz.
2015. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy gaz. Barmilyen praktikat bedobhattok a cel erdekeben nyugodtan. Aztan ne torodjetek vele, hogy gaz e vagy sem.

Marmint a babacsinalas soran, de aztan azert foglalkoznek az uggyel, hogy miert van ez. Valoszinuleg pszihes. Foleg ha maganak sikerul, de veled nem.


Ne sertodj meg a kerdeseken, de en kb ilyeneket tennek fel magamnak esetleg neki hogy:


-biztos a lanyokat szereti e

-vagy tortent valami rossz elmeny, ami miatt nem kepes ra

- vagy valami ferfi baja lehet (orvosi)

Meg ilyenek.


Nalunk eleg nyitott a csalad es anyum meselte, hogy egyszer rajuk nyitott a keresztanyam es apum annyira sokkot kapott, hogy evekig nem ment neki rendesen.

(ezt csak azert meselte el, hogy tudjam hogy van amikor vannak ilyen problemak)

2015. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy csak azért legyetek együtt mert szeretnétek, nem azért meg kell. Igaz nem tudom, hogy mióta próbálkpztok, ha régota akkor nehéz nem rá görcsölni. Szerintem nem gáz ez sem amit mondtál, de talán több előjáték jobb lenne.
2015. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Ez valami verseny? Nem értek rá?


Szerintem is valami lelki, pszichés okai vannak...

2015. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tegyel te is valamit, hogy jo legyen neki!


Egyutt szeretlezzetek, ne a gyerekcsinalas legyen a cel!

2015. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ráérünk csak van hogy eltelik 3 óra és még semmi
2015. jan. 12. 10:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az borzalmas a férfi számára, ha teljesíteni kell, gyártani, akkor amikor az élet legszebb perceit töltené!

El kell engedni ezt előkalkulációs gyártástechnológiai szemléletet!

Menjetek el 3 napra egy wellness szállóba, lazítsatok, pihenjetek, szeretettel öleljétek egymást. És majd lesz, ahogy lesz.

2015. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? mindig ilyen nehezen, megy el vagy csak mióta a baba projekt van?
2015. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

lehet épp azért nem tud elmenni, mert kell?

Saját magán segít, de miért nem segítesz neki te?

2015. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!