Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudom megkönnyíteni a...

Hogy tudom megkönnyíteni a párom helyzetét?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy nagyobb eséllyel jöjjön össze baba így az ovuláció előtti napokban kell együtt lennünk.Viszont nagyon nehezen élvez el,hogy tudok neki segíteni? Az nagyon gáz ha kutya pózban vagyunk és saját magán segít és ha úgy érzi hogy mindjárt elélvez akkor gyors beteszi.?
2015. jan. 12. 09:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekünk már több mint fél éve nem jön össze a baba. már volt minden 2 hónapja már úgy vagyunk vele, hogy majd jön mikor jön, nem foglalkozunk vele. És azóta nem tudom megszámolni milyen sűrűn szeretjük egymás! És rettentően jó.
2015. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem mindig is nehezen ment szóval nem a baba miatt. Azért nem tudok neki segíteni mert nagyon nehéz ráérezni és csak magának tudja. :(
2015. jan. 12. 10:15
 13/13 anonim ***** válasza:
sajnos nekem nincs ötletem, maximum annyi, hogy porbájatok olyan pozíciót választani ahol ő iránnyit, ő van felül mondjuk ez a kutyapóz lehet azért is jó mert ő diktálja a tempót. az-az ő mozog neki megfelelő gyorsaságban. sok sikert. ezt persze beszéld meg vele is, biztos jól fog esni neki is hogy segíteni szeretnél neki.
2015. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!