Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok hányan vagytok akik...

Lányok hányan vagytok akik ebben a hónapban kezdték el a "babaprojektet"?

Figyelt kérdés
Nincs kedvetek megismerkedni kicsit? :)
2015. jan. 13. 17:22
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:
Mi is most kezdtünk el nem olyan rég. :) 3. mensim fog (elvileg) megjönni normálisan a fogamzásgátló után. De remélem nem fog :) Érzékelek tüneteket is. 24 vagyok, és első baba. :)
2015. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Jaj de jo hogy ennyien vagyunk. Én is érzek ezt azt de nem akarom elhamarkodni. Majd a mensi megmondja :)
2015. jan. 14. 16:13
 13/45 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok:)


Első éles hónap, novemberben hagytam abba a fogamzás gátlót.


Vasárnap- hétfő- keddre nem vártam. El is maradt:)


Azért volt ilyen bizonytalan, hogy melyik nap jön meg, mert (valószínűleg a gyógyszer miatt) van ovulációs vérzésem. Ami most a 16. napon volt, nem a szokásos 14.-en.


Ma teszteltem, egyelőre negatív,de még mindig nem jött meg. Remélem csak késői fogantatásra utal:)


Kérdező és a többiek Ti mikorra nem várjátok? :)

2015. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
11-es, 13-as megy a drukk nektek! :) Nekem csak jövhéten lesz pé-m és február 5-re nem várom majd, addig meg jóó lassan fog vánszorogni az idő :) Mi szedünk vitaminokat a párom is meg én is.Olvastam például hogy folsavat ugyanúgy a férfiaknak is kell szedni meg cinket, jót tesz a peteérésnek és a katonáknak is. Ti szedtek valamit? 10-es voltam :)
2015. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a hónapban kezdtük. :) 32 vagyok és a második babát próbáljuk összehozni. Kicsi lányom márciusban lesz 4 éves.
2015. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.


Még mindig nem jött meg. 4 napja késik:) Drukkoljatok lányok!!! :)


Kérdésekre válaszolva:


Én 25 éves vagyok, párom 33. Első baba:)


Folsavat kezdtem szedni a hónap elején. Illetve régóta szedek magnéziumot, és néha multivitamint. Ezeket a babaprjocettől függetlenül. Ti szedtek valamit? Jobban odafigyeltek az étkezésre?


11-es: Te mikorra (nem) várod?

2015. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

Akkor szurkolok, hogy ne is jöjjön meg :)

nekünk még 3 hét, és elkezdődhet a próbálkozás, már alig várom :)

2015. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a hónapban kezdjük. 3. baba lenne. 27éves vagyok, elvileg a napokban van ovum, úgyhogy a héten korán fektetem a gyerkőcöket :)Drukkolok nektek!
2015. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
[link] ez jo ? a tegnapi es a mai egyuttletbol oszejohet a baba ?
2015. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
[link] itt a helyes link
2015. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!