Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok. Fél éve...

Tanácstalan vagyok. Fél éve nem szedem a gyógyszert, ezt követően is rendesen megjött (21 napra). Elkezdtük a "babaprojektet" és ebben a hónapban 24 - én kellett volna megjönnie, ehelyett 21 -én volt egy kevés vérzésem, azóta semmi!?

Figyelt kérdés
Most a gyógyszer kavarhatott még be, vagy lehet, hogy baba, csak korai volt a teszt (26-án reggel teszteltem - lett) Ezt követően ehhez az egy naphoz számoljam, a lehetséges pe-emet.
2008. okt. 30. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még korai volt a teszt, szerintem pár nap múlva tesztelj egy újat. A hcg termelődéshez is idő kell, és nem minden teszt mutatja ki azonnal.

Szorítok: Anita

2008. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szedted a gyógyszert??? Mert énis hasonlóval szenvedek... Szorítok énis.
2008. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat. Szedtem kb. 3 évig utána egy év szünet, majd 4 évig.
2008. okt. 30. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszer-szedés különben nem befolyásol semmit szerintem.Én Yadine-t szedtem 7 évig, abbahagytam és egy hónapra rá teherbe estem.

Szóval fel a fejjel, s ahogy már írtam, tesztelj pár nap múlva újra :)

Anita

2008. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel újra teszteltem! És pozitív lett!! :)
2008. nov. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!