Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs vérzés mellett...

Ovulációs vérzés mellett lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, van már egy kislányunk. 8. és 9.-én (éppen hogy megszínezte a folyást)volt ovulációs vérzésem, tehát akkor volt a peteérésem. Most jókor voltunk együtt,és hasonló tüneteim vannak, mint az első terhességemnél. Tele lettem pattanásokkal, a mellem nagyobb lett,és majd leszakad a derekammal együtt, és olyan máshogy érzem magam. :) 23-ára nem várom, addig még egy hét, tesztelni csak akkor fogok, de a véleményetekre kíváncsi lennék.
2015. jan. 15. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: igen.


Nekem is szokott lenni ovus vérzésem, és a nőgyógyászom azt mondta, hogy ez normális, nem okozhat problémát, ha babára vágyunk.


Másrészről: szerintem a tüneteid még koraiak,de azért szurkolok Neked! :)

2015. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem azért gyanúsak a tüneteim, mert az első terhességemnél is kb ilyenkor kezdett el feszülni és fájni a mellem.
2015. jan. 15. 18:14
 3/3 A kérdező kommentje:
és kifelejtettem, hogy ugyanígy két napja vizes folyásom van...
2015. jan. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!