Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik gyógyszer mellett estek...

Akik gyógyszer mellett estek teherbe, miből vették észre? Mikor?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszer mellett esel teherbe annak általában az az oka hogy vagy kimaradt egy szem, későn vetted be, vagy betegség (hányás/ láz/ hasmenés) miatt nem szívódott fel rendesen, az az eset amikor nem elég a hormontartalma az tök ritka.

Észrevenni onnan tudod hogy nem ugyanúgy jön meg, pl csak rózsaszínes kevés, vagy egyáltalán nem jön meg. Ez persze néha előfordulhat akkor is ha nem vagy terhes és még nem állt be a ciklusod a gyógyszerrel, nekem pl amikor elkezdtem gyógyszert szedni az első időben volt hogy kimaradt volt hogy erősebb volt stb, nem árt tesztet csinálni, de nem feltétlen a terhességet jelzi.

2015. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oh az lemaradt, hogy én elkaptam egy hányós hasmenéses vírust, szedtem tovább a gyógyszert, de mellette óvszert is használtunk, csak az valószínűleg kiszakadhatott egyszer és nem vettük észre.. A betegség miatt nem szívódott fel a tabi így az nem védett, azt hittük mellette elég lesz az óvszer, de tévedtünk. Utána akörül amikor meg kellett volna jönnie, csak pecsételő vérzésem volt egy két napig, én dokihoz mentem előbb tehát tesztet nem csináltam, akkor még olyan 5 hetes körül lehetett tehát a doki nem vette észre, azért biztos ami biztos alapon azt mondta hogy pár hét múlva menjek vissza, két hétre rá mentem megint, akkor már kitapintható volt, és akkor uh-t is csináltak ami már mutatta.
2015. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jött meg, abból tudtam.
2015. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi. mindekettőtöknek.

nekem 1-2hete egy 2-3napig tartó nátha volt, csak advilt és coldrex forró italt szedtem napi 1-1et. kedden vettem be az utolsó szemet (ez volt a 2. levél) és ma picit vérzek, de szinte alig. de lehet hogy még nem állt be rendesen. a gyógyszert többnyire rendesen veszem mindig este 8-9között mikor a fiamat lefektettem aludni. még csak 5hónapos tehát remélem erősödni fog a menzeszem, korai lenne még a kis tesó :)

2015. jan. 16. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Leszoktam a cigiről egyik napról a másikra,még büszke is voltam magamra. Akkor lett gyanús a dolog amikor már nem bírtam az erős szagokat. Mire orvoshoz kerültem már 10 hetes voltam,és kb 16 hetesen jött meg utoljára,addig rendszeres volt.
2015. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is. hát remélem megjön rendesen, persze ha terhes lennék is örülnék, csak kicsit bepánikolnék. :)
2015. jan. 16. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hetesen vettem észre, mikor nem jött meg 2 hete, csak éreztem, hogy megfog jönni, de semmi, aztán véget nemérő hányás is volt és nem szűnt akkor gyanús lett. 6hetesen teszteltem először.Valószínű nálam is egy szem később került bevételre, igaz én babát akartam, csak a cisztám miatt szedtem orvosi utasításra, mert nem vagyok gyógyszer párti.
2015. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó neked is. nekem (szerencsére) úgy tűnik erősödik, csak ráérősen jön meg :)
2015. jan. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!