Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan terhesvitamin érdekelne,...

Olyan terhesvitamin érdekelne, ami nőveli a teherbeesést és nem olyan huzos az ára!?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesvitaminok nem segitenek teherbe esni. Az egeszseges fejlodeset segiti a babanak bar artani nem art. Miota probalkoztok? Esetleg nezz utna a cickafark-plastfu teakevereknek. Az segithet. Miota probalkoztok? Sok sikert.
2015. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 éve,2 éve ekezdtük az inszemet,csak sajna nem tudtuk elintézni az élettársi vagy az esküvöt,igy nem mentünk vissza.Hallottam a Gyuri bácsi babaváró teát,meg az Inofolicot,de azoknak is huzos ára!
2015. jan. 17. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen problemaid vannak? Hormonalis? A cickafark es palastfu gyogynovenyboltban csak par szaz forint. Ovuig kell inni a cickafark teat 1-2 csesze/nap es utana a palastfuvet. Ovud van?
2015. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kivizsgálások során nézték vérből a pajzsmirigy funkcióidat?
2015. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,van ,most lesz 20- án.Nincs probléma és s párom is rendbe van.Hacsak azt nem vesszük problémänak ,hogy 2X er voltam mütve P4 el.
2015. jan. 17. 19:09
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen az is rendbe.

Hülyén hangzik,de gondoltam már arra hogy a fejembe van a baj,hogy tulságosan görcsőlök a baba témán.

2015. jan. 17. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
En elkezdenem a teakt, mert egyeb nogyogyaszati problemara is pozitivan hat es lehet meg is nyugszol tole. Sok sikert.
2015. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én E vitamint szedtem (400 mg/nap) és folsavat. Olvastam, hogy az E vitamin növeli a teherbeesés esélyét. Nálam bejött, a második E vitaminos hónapban terhes lettem (előtte hiába próbálkoztunk évekig).
2015. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt a vitamint saj os még nem találták fel.
2015. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!