Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hány éves korig vállalnátok...

Ti hány éves korig vállalnátok gyereket? Menniyre "gáz" szerintetek 40 fölött szülni? (arra gondolok, hogy menniyre viseli meg a teste, a családot, stb)

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyam 40 volt, ugyanolyan jo alakja volt utana is. Most mar csak azert nem, mert 70 eves.
2015. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem ezek a társadalmi szabályok nem érdekelnek. A szomszédnéni megszólhat, hidegen hagy. Ha 40 fölött vágynék gyerekre, vállalnék. Az én életem, én döntök. Mindenki más a magáéval foglalkozzon! A testem meg nem érdekelne, aki igazán akar gyereket, azt nem zavarja a lógó cici, vagy laza has. Utólag tesz érte, amennyit tud, de ennyi. Az értékek, súlypontok máshol vannak.
2015. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja, félreértetek! nem a lógó hasra és cicire gondoltam, hanem arra, hogy biológiailag mennyire képes a test kihordani 40 felett egy gyermeket. én 28 és 31 évesen szültem, és esküszöm, az a 3 év különbség is nekem sokat számított. a második szülés után jóval tovább tartott a regenerálódás, lassabban álltam talpra. Ilyenekre gondolok. menniyre esélyesebb magas vérnyomásra, cukorbeteségre stb szerintetek egy 40 fölötti terhességnél a test. ha van pozitív történetetek, annak is örülnék:)
2015. jan. 18. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt 38 évesen szültem, a másodikat 41, ő most lesz 3 hónapos. Abszolút jól érzem magam, és egyik terhességemnél sem volt semmi különösebb problémám. Mindkettő császár volt, az első sürgősségi, nagyon hamar felépültem, a másodikból talán még könnyebben. Szoptatással se volt soha gondom, kisfiam 27 hónapig szopott, a kislányom is csak anyatejes, és még a barátnőm (aki szintén velem egyidős) másfél hónapos kisfiának is adok belőle.

Szóval én nem érzem semmi hátrányát.

2015. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
ha nem lenne egy gyermekem se es nem lenne mas valasztasom akkor szulnek. de inkabb szulok 35 evesen "rosszabb " korulmenyek koze, pl hitel mellett, vagy egy szobas lakasba, mintjogy varjam a csodat aztan unokat szuljek magamnak. ha meg annyira gaz lenne a hatterem nem szulnek. de ez csak elmelet, 27 evesen lettem anya.
2015. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 és 24 évesen szültem. Aztán sok szünet és munka, majd 39 évesen megint. Többet nem akartam, de terhes lettem 3 év múlva, és 42 évesen is szüleim. Akkor a doki azt mondta, hogy ad valami gyógyszert, hogy a szervezetem nehogy kidobja a magzatot, ha a szervezetem hormon termelése már nem úgy működik mint a fiataloknak. Én mondtam neki, hogy nekem nem kell semmi, ha az én szervezetem nem jól működik, és nem képes már kihordani a magzatot, akkor az egy intő jel, és nem kell erőlködni. Végül gyönyörű kisfiam született, semmi különös bajom nem volt a terhesség folyamán. Az étvágyam az jó volt, úgyhogy 20 kg-ot híztam, ami a féléves "csak" szoptatás végére szinte vissza is jött...

De utána 4 hónap alatt lefogytam, tornáztam, és most köszönöm jól vagyok és csinos :).

Nem a gyerektől bízunk meg, hanem a zabálástól, meg a mozgásszegény életmódtól...

2015. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*hízunk
2015. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55 éveskorig lehet szülni ameddig menopauza változokor el nem kezdődik
2021. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!