Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk a párommal...

Babát szeretnénk a párommal de sehogy nem jön össze. Már hónapok óta próbálkozunk soha nem szedtem semmilyen gyógyszert 24 éves vagyok volt már valaki hasónló helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a rovatban valószínűleg többen válaszolnának a kérdésedre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Amúgy azt szokták tanácsolni, hogy rendszeres, védekezés nélküli szexuális életet élő pároknak egy év után érdemes orvoshoz fordulni, ha nem jön a baba, és elkezdeni a szükséges kivizsgálásokat a pár mindkét tagjánál.

2015. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

El kell menni nőgyógyászhoz :) hormonvizsgálat,inzulinmérés,cukormérés. Ha pontos a ciklusod,akkor ciklus előtt 7 nappal kell méretni a különböző hormonokat(pl prolaktin,progeszterol stb). Párodnak spermiumszámot is kell méretni.


Hát ezért nem sikerült eddig :)

2015. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A párodnak vitamint kell szednie ha jól emlékszem a króm cink az ami javítja a sperma állományt de van kifejezetten erre egy tabletta. A másik az hogy ne kövesd el azt a hibát amit a sógoromék hogy minden nap próbálkoztak (feleslegesen) mert ilyenkor kevés az életképes spermium a ondóban. Max 3 egy héten (persze nem hétfő-kedd-szerdára gondoltam egymásután)
2015. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#3-as. Miből derült ki számodra, hogy kérdezőnél ilyen gondok vannak!?

Abba igazad vanm, hogy nem szabad mindennap.

Nekünk 5 napot várni kellett, hőmérőzés reggelenként, felirni, stb. Ovulácionál meg hajrá! ;)

Ezt priviben már átküldtem:

"

Mi '86-90 között lombikoztunk.

Már eltelt az 1 év. Megjegyzem nálunk voltak gondok, Müller-szindroma. Lombikbébi program. Velem kezdték a vizsgálatot az Andrologián. Spemaszám, minőség.

Majd a páromnál folytatódott.


Pár jó tanács.

Soha ne akard görcsösen a teherbeesést!

Soha ne éld bele magad, ha kimarad pl-ul!


Sok sikert! "

2015. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves John S.

Onnan veszem a dolgot hogy ma Magyarországon kevés azon férfiak száma akiknek a spermaszáma annyi lenne mint ami a nagy könyvbe meg van írva. Most soroljam? Dohányzás, alkohol, feszített stresszes életmód és még sorolhatnám reggelig. Mindenképp kell szedni a vitaminokat mert az ártani nem árt csak használ. De mindenki úgy oldja meg ahogy akarja. Üdv

2015. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Mi kb. 1 éve próbálkoztunk. Novemberben a rákszűréskor a dokim csinált uh-t és PCO gyanúval hormonvizsgálatokra küldött. Dec. 18-án mondta, hogy szerencsére a PCO-ra negatív a lelet, de a tüszőérés nem megfelelő, gyógyszerre lesz szükségem. Kereken egy hónap telt el, pozitívat teszteltem! :)

Tudom, hogy nagyon nehéz minden hónap, sokszor éreztem, hogy bekattanok, ne add fel és ne görcsölj rajta! Menj el a nődokidhoz, ha szükséges a doki úgyis elküld benneteket a megfelelő vizsgálatokra! Szurkolok!

2015. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!