Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. babánál előbb meglátszik a...

2. babánál előbb meglátszik a pocak már? Vagy ugyanúgy alakul mint az első terhességnél?

Figyelt kérdés

2.babánkat várjuk,az első után maradt egy kis hasam kíváncsi vagyok a 2.-nál,hogy alakult nálatok?

Köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 29. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem a harmadiknál csak 6 hó körül vették észre,hogy nő a pocakom.
2011. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nálam mind 2 terhességnél 12 hetesen már szépen kerekedett a hasam.Bár én elég vékonyka vagyok mind 2 terhességnél 45 kg al kezdtem.Talán egy kicsit később lendült be a pocak növekedés a 2. babánál de mostanra nagyobb vele a pocim mint az elsővel volt ennyi idősen.

2011. nov. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a negyedik babámat várom de csak a 26.héten vették elöször észre rajtam,hogy nagyobb a pocakom de még mindig nem voltak benne biztosak hogy nem csak híztam kicsit.


27hkm

2011. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!