Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is terhes vagyok?

Sissy922 kérdése:

Szerintetek is terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én tavaly tavasszal abbahagytam a fogamzásgátló tablettátt, utánna kétszer volt menszeszem és aztán egészen december-ig nem jött meg csináltam ezer tesztet negativ volt mind. A doki mondta h a fogamzás gátló tablettátol. Majd most Dec.6-án megjött és most két hete már késik közben én rendszeresen éltem nemi életet. Csináltam két tesztet előszőr vártam egy pár percet nem láttam semmit, majd eltettem a tesztet később elővettem és ott volt a második csík is elég erősen. Most hétvégén csináltam mégegyet az is pozitiv.elvileg 6-7 hetesnek kellene lennem. és kb két hete vannak tüneteim. Előszőr csak fáradékonyság jelentkezett, érzékeny a mellem, fáj ha megnyomom vagy ráfekszem, egy hete fáj a hasam alja olyan menstruációs fájdalmat érzek nem folyamatos de minden nap érzem. hányingerem nincs tán egyszer volt eddig de érzem h van valami! Örülnék neki ha az lenne! kb 2 hét múlva megyek dokihoz! Csak félek h nehogy valami más legyen vagy méhenkívűli ilyenek, de vérzést én még nem fedeztem fel. Remélem minden rendben van.

2015. jan. 21. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? A teszt pozitív, tehát terhes vagy.
2015. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!! Egyidősek vagyunk!!! Nekem is az utolsó nenzeszem dec. 6! 😉

Már voltam dokinál volt szívhang akkora mint egy borsószem és sírtam amikor megláttam! ❤

Futás dokihoz kérj hüvelyi uh-t és pihenjünk sokat 😉

Puszi 6+5 hetes Kismami

2015. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!