Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve nem jön a baba,...

Fél éve nem jön a baba, kicsit elszomorodtam. Mit tehetünk még?

Figyelt kérdés
Első gyermekünk 2. hónapban jött, szinte fel sem fogtuk. Most már fél éve várjuk a tesót és semmi jele. Rendszeres mensim van, laborok rendben. Kétnaponta voltunk együtt, csípőm megemelve, utána már nem mentem sehová, hason aludtam. Ötletünk sincs, mit tehetnénk még. Van tippetek?
2015. jan. 22. 09:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell rágörcsölni...és majd jön, ha jönni akar.
2015. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csodás bölcsesség, köszi! Hogy erre nem gondoltam!
2015. jan. 22. 09:51
 3/19 anonim ***** válasza:
Egészségesek vagytok, nem kell aggódni. Az is teljesen normális, ha egy teljes évig nem jön a baba, mert minden hónapban csupán kb. 20% eséllyel termékenyülhetsz meg. Aztán még ott van annak is a lehetősége, hogy nem tapad meg a petesejt stb. Van már egy egészséges gyereketek, így jó eséllyel semmiféle genetikai ütközés nem áll fenn. Türelem, vannak, akik éveket várnak, és spontán teherbe esnek. Fél év még nem akkora idő, hogy mindenféle egyéb proktiikákat be kéne vetni.
2015. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Férjednek nem változhatott a sperma száma? Az lehet akár egy betegségtől is. Talán érdemes lenne őt is vizsgáltatni.


Tudom még sok idő, de egy év után elmehetnétek a meddőségire, olyan párokkal is foglalkoznak ahol már van gyerek, de a következő valami miatt nem jön.

2015. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nemigen volt beteg mostanában. 2-3 napig volt náthás tél elején és annyi. Egészségesen élünk, sportolunk, odafigyelünk a táplálkozásra, vitaminokra. Igaz, hogy őt még nem vizsgálta senki, de nem is volt okunk gondolni rá. Köszi a tippet!
2015. jan. 22. 09:59
 6/19 anonim ***** válasza:

Fél év még nem a világ. Más éveket vár 1. babára.

Nektek már van 1 gyereketek, élvezzétek a vele töltött időt, szerelmeskedjetek a férjeddel, és jönno fog.

2015. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tipp, na az van bőven: palástfű-cickafark tea, barátcserje kapszula, méhpempő, e vitamin, folsav, d vitamin, terhesvitamin, sport, egészséges életmód, liszt elhagyás, cukor elhagyás, ovu figyelés, hőgörbe vezetés, 2 naponta együttlét, ovu előtt 4 nap kihagyás után együttlét, homeopátiás szerek, kineziológus, jónás naptár. Nem is tudom mit hagytam még ki. Nade, hogy neked mi válik be azt itt senki nem fogja tudni megmondani. Szóval a leghasznosabb tanács, ami adható a témában azt az első válaszoló megmondta.
2015. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem állok gyertyába,utálok hason feküdni, zuhany alatt szeretkeztünk abban a hónapban, mégis terhes maradtam.
2015. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi 4 évet vártunk rá, bár elvileg velem volt a baj (elvileg, mert uh-n cisztáim voltak, azt mondták, lehet, hogy endometriózis) már épp ott tartottunk, hogy következő évben akkor majd jöhetnek a komolyabb vizsgálatok, mikor egyszercsak magától besikerült. :)

És igen, épp akkor, mmikor bevettem a leszarom tablettát, és azt mondtam, kicsit kikapcsolok, majd jön, ha jönni akar. :)

2015. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jön, ez lesz a 6. hónap és nekünk első baba lenne. 27N
2015. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!