Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve nem jön a baba,...

Fél éve nem jön a baba, kicsit elszomorodtam. Mit tehetünk még?

Figyelt kérdés
Első gyermekünk 2. hónapban jött, szinte fel sem fogtuk. Most már fél éve várjuk a tesót és semmi jele. Rendszeres mensim van, laborok rendben. Kétnaponta voltunk együtt, csípőm megemelve, utána már nem mentem sehová, hason aludtam. Ötletünk sincs, mit tehetnénk még. Van tippetek?
2015. jan. 22. 09:40
1 2
 11/19 monyk ***** válasza:
Nekünk se :( 15. Hónap. Minden rendben velünk, és már minden pratikát bevettünk :S
2015. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a 8-ik hónapunk. Decemberben volt egy korai vetélésem, így még türelmetlenebb vagyok. :(
2015. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem 4 éve nem sikerül az 1. baba (1* volt 8 hetes vetélésem) pedig tök egészségesek vagyunk.Gondold el én mit érezhetek hónapról hónapra és akkor gondolkozz el azon,hogy fél éve nem jön a baba és már van egy gyereked és te ide írsz ki kérdést.

Nem bántásként írom,de már elegem van az állandó kérdésekből aminek az a lényege,hogy 1 évnél kevesebb ideje próbálkoznak..


Tiszta szívből kívánom,hogy minél hamarabb babás légy!Sok sikert!

2015. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Nem bántásként írom,de már elegem van az állandó kérdésekből aminek az a lényege,hogy 1 évnél kevesebb ideje próbálkoznak.. "


Nem bántásként mondom, de ha te hosszabb időt tudsz mondani, akkor jogod van lenézni azt, aki kevesebb mint egy éve várja? Fogalmad sincs róla, mit érzek, és nem is lehet! Lehet, hogy százszor jobban vágyom gyerekre 6 hónap után, mint te 4 év után, és kikérem magamnak, hogy itt mindenki azzal jön, hogy bezzeg nekik mennyi ideje kell és hogy még csak első gyerek, és én nem szenvedhetek a másodikért annyira, mint ti az elsőért! Hányingerem van tőletek, hogy azt hiszitek, a ti bajotok nagyobb, mint az enyém, tisztára mint az oviban! Bezzeg nekünk...

LESZAROM!

2015. jan. 22. 17:08
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ne haragudj, de a többség itt csak arra próbált utalni, hogy ez még nem túl sok idő, nem kell idegeskedned, sem szomorkodnod, lehet, most kicsit több időt kell majd várnotok, mint az elsőnél, van ilyen, bele kell törődnöd. Ha nincs semmi bajotok, majd a természet tudja a dolgát...és egy nagyon hülye közhely ez a"ne görcsölj rá" de lehet ám benne valami, hidd el.

Abba pedig szerintem ne menjünk itt bele, hogy kinek mennyi idő után fáj ez a gyerektéma, mert nincs értelme, és felesleges bárki lelkébe gázolni.

Elég jól leteremtetted itt a jó népet...pedig normálisan szóltunk Hozzád.

Sok szerencsét a babához!

2015. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

Igazad van nem tudom mit érzel....a 4 év az semmi a te 6 hónapodhoz képest.Igazad van nem tudom mi az a vágyakozás és fájdalom még ha a saját gyerekemet a wc-n kellett lehúznom mert semmi előjel nélkül elvetéltem.Teljesen igazad van,hogy hisztizel,hogy nem sikerül olyan hamar 2 baba mint az első.Ha meg hányingered van Tőlünk vegyél be egy gyógyszert..

13-as

2015. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, az utolsó kommented kritikán aluli...


Ha valaki termékeny, akkor nem kell sem alápárnázgatás, se gyertyaállás, semmilyen trükk. Akár állva is teherbe esik. Akár úgy is, hogy utána le sem fekszik, hanem buliba megy!


Fél év után még egy orvos is csak legyint.

2015. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
Micsoda arrogáns kérdező vagy....normálisan irnak neked,te meg itt rinyálsz,hogy fél éve nem jön.Tiszta ideg vagy,nyugodj le.És így van más éveket vár mégsem rinyál így mint te.Az életben nem minden úgy van ahogy te azt kigondolod.
2015. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sem volt szép ez a kirohanás. Azért kíváncsi lennék, hogy hány éves lehetsz... Örülj neki, hogy 2 hónap után sikerült a baba. Mi több mint 2 éve próbálkozunk, de előtte sem védekeztünk. 37 évesek vagyunk, és még nincs gyerekünk. Na? Szerinted én nem vagyok elkeseredve?
2015. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!