Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az elsőnél Utrogestant...

Ha az elsőnél Utrogestant kaptam a második babónál is szükséges lesz?

Figyelt kérdés
Volt 2 vetélésem 8 hetesen majd a lányommal is barnáztam 8 hetesen emiatt Utrogestan hüvelytablettát kaptam. Most tervezzük a kistesót. Írassak a dokival majd? Vagy majd csak ha szükséges lesz? Bármilyen tanács és tapasztalat èrdekel! Köszönöm!

2015. jan. 22. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt egy vetélésem, így mikor terhes lettem már az elején mondtam a dokinak hogy adjon gyógyszert. Bár még nem tervezzük a kistesót, de ha terhes leszek tuti hogy egyből iratok fel vele. Nem akarnék kockáztatni. Szerintem te is irass majd fel a dokival.
2015. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont, hogy az elsőnél nem kellett és szülés után sokáig volt pecsételő vérzésem gyenge erek miatt, ha megemeltem magam jobban. Most a 2. babával megint jött a pecsételés, másnap elmentem orvoshoz, hogy bizos megint az erek és lehet e megint a rutascorbin+kúp kombót használni terhesen is, erre Utrot kaptam 3*1-et. Én meg attól félek, hogy mi van, ha nem is lenne rá szükségem és szedetik itt velem "megelőzés" meg "vetélés" veszély miatt és pont ezzel ártok -.-


Ebből kiindulva szerintem mond az elején el az előzményt, de bízd rá, hogy ha szükséges akkor adják, nekem legalábbis rossz érzés, hogy úgy szedem, hogy szerintem nem is kellene.

2015. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Vsz. én is kérni fogok már az elején, biztos ami biztos. :)

Kedves második válaszoló! Gratulálok a babucihoz! Nekem annó azt mondta a doki, hogy nem árt a babának, úgyhogy ne izgulj emiatt! Viszon a vetélést is csak akkor akadályozza meg ha valóban szükség van rá!

2015. jan. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!