Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnétek, de nem...

Babát szeretnétek, de nem akar összejönni? Én is voltam így. Megoldás lehet:.

Figyelt kérdés

Duna TV, febr. 18. 10:30 Család-Barát Magazin - Szabó Gyuri bácsi babaváró programja (gyógynövényekből összeállított kúra)

Azoknak, akik már kiábrándultak az orvosokból, gyógyszerekből! Ez itt nem egy reklám, én csak segíteni szeretnék, mert 2 évig nekem sem jött össze sehogy! Aztán valószínűleg ez segített. Nézzétek meg!


2010. febr. 8. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
És ez milyen gyogynövény?Köszi
2010. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Olvasd el itt a Babaváró program részt! Nekünk a 2. lépcsőnél lett pozitív a teszt :) Persze ehhez az kell, hogy a párod is kapható legyen ilyen dolgokra, és pontosan betartsátok az előírást!

Tudom, hogy máshol is lehet venni ilyen gyógynövényteákat, de mi elhatároztuk, hogy Gyuri bácsitól vesszük, mert az biztos, hogy színtiszta természet :)

Ajánlottam még 2 ismerősömnek, akik szintén ilyen problémával küszködtek. Egyiküknek rögtön sikerült!

És nem mellékesen olcsóbb, mint pl. inszeminációs kezelésekre járni.... (én voltam 2x...)

2010. febr. 8. 14:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, mi egyébként másfél éve voltunk bent a pesti irodában, és nem a csomagot kaptuk, hanem először a csalán, ill. diólevél teákat (500 FT/db volt). Azt mondták, az elfogyasztás után kérjük majd a fagyöngy tinktúrát, ha addig még nem jött a baba.
2010. febr. 8. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.Én megnéztem a honlapot.És megnézem az adást is.

Köszi,hogy felraktad!!

Annyi mindössze a kérdésem,hogy elég 1 doboz tea mindkettőből? A férjem kapható mindenre, ezért kérdezem.Hogy elég e kettőnknek 1 doboz tea.

2010. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt meg tudnád írni, hogy milyen növényekből áll a női/férfi teakeverék?

Kösz

2010. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Húúú, bocsi 02.10-i, csak most vettem észre, hogy írtál. Remélem, azóta már isszátok a teákat :) Amúgy, ha jól emlékszem, mi 2-2 csomag teát kaptunk, és az elég volt, pici még maradt is. (Vagy 3-3??? Áááá, már nem emlékszem. A boltban annyit adtak, amennyi pont elég.)


Mai hozzászóló! A 2. kommentemben ott van, hogy mi milyen gyógynövény-teát kaptunk.


Mindenkinek sok sikert! És jelezzetek ide vissza, ha van siker!!!

2010. márc. 24. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi szombaton kezdjük a kúrát. A csalán és a dió tea nem okozott problémát? Gondolok itt hasmenésre stb.

A pozitiv teszt után ittad a málnalevél teát is?

Eddig úgy tudtam,hogy azt csak a 36. héttől kell inni.

2010. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem okozott semmilyen gondot a dió- és a csalántea, se nekem, se a páromnak (de tényleg éhgyomorra igyátok, és lehetőleg ízesítés nélkül).

Én utána már csak a fagyöngy tinktúrát kezdtem el, pár nap múlva már meg is történt a csoda :)

Málnalevél teát én csak a 37. héttől ittam, pár napig 1 csészével, utána napi 2-vel. Könnyű szülésem volt.

Szorítok Nektek!

2010. máj. 20. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Szombaton nekikezdünk:)
2010. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!