Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 45 kg vagyok, de mindig...

Ha 45 kg vagyok, de mindig eszek, menstrualok, lehetek terhes? Most szedem az Elevit-et, holnaptól teazok, régóta próbálkozunk.

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél?
2015. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért vagy 45kg? Táplálkozási zavar (a mindig eszek elég tág fogalom), hormonproblémák, inzulinprobléma?


Terhes lehetsz, persze, de ha régóta próbálkoztok, akkor azért ezeknek érdemes utána nézni.

2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy 150 vagy 180 centihez. A túlzott vékonyság ugyanúgy csökkenti némiképp az esélyeket, mint ahogy a túlsúly sem szerencsés.
2015. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok, tehát elvileg átlagos... 21 éves leszek idén.
2015. jan. 25. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom edzés miatt vagy e ilyen vékony vagy sem én 1 éve 50 kiló voltam a 164cm-emhez viszont szálkás izom..a nőgyógyászom azt mondta amíg nincs rajtam annyi zsír, hogy a hormonjaim helyre tudják magukat pofozni addig a fejre állok ha hormongyógyszeren élek sem tudok teherbe esni hiába csinál vérképeket. Leadtam egy kis izmot felszedtem egy kis zsírt és másfél év után 54 kilósan teherbe estem. Nem szabad ezeket a dolgokat elbagatelizálni.
2015. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél?!

160 cm vagyok és 42 kg voltam. Szülés után egy évvel ugyanannyi vagyok (5. hónaptól volt tápszeres)

2015. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetsz!

Én eddig 4x vártam babát,az első háromnál 45kiló volt és egyszerre sikerültek.Rendesen ettem,es menstrualtam.Ilyen alkat vagyok.

Az utolsó babám aztán nehezen jott ossze,mindenki jott,hogy hiznom kene,hat megtettem es semmi..Aztan mikor nem foglalkoztam semmivel,jott a stressz a munkahelyen visszafogytam,megis sikerült a pici.

Sok sikert!

2015. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó és utolsó előtti, köszönöm ez biztató, ma kezdtem el teázni, remélem most már sikerül :) szüleim nagyon szeretnének már unokázni. Meg én is babázni. :)
2015. jan. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!