Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennek es nem...

Ha terhes lennek es nem szednek semmilyen vitamint az nagy baj? Kulfoldon elek, es itt nincs elevit meg hozza hasonlo gyogyszerek, van masmilyen de nem bizom azokban annyira!

Figyelt kérdés
Mas vitaminok szedese karos a terhesseg alatt?
2009. febr. 24. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt én csak magnéziumot meg folsavat szedtem,elevitet meg hasonlokat nem
2009. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol elsz?
2009. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
elvileg kiegyensúlyozott táplálkozás mellett nem létfontos a vitamin, a szoptatásnál már inkább, úgyhogy addigra küldess akár postán is!
2009. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol tudsz venni a kismamaknak kfejlesztett vitamint csak szerintme mindenhol mas a neve.Utana kene nezned,hogy ahol te elsz hogy hivjak.
2009. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dublinban!
2009. febr. 24. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
A nődokid talán tudna segíteni!
2009. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pregnacare!!! Sztem. semmivel nem masabb, mint az otthoniak, ahogy itt is irtak kismamaknak van kifejlesztve, csak mas a neve. En vegig szedtem, soha nem volt semmi bajom, pedig elotte egyfolytaban vashianyos voltam.



x

2009. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nikcsi ***** válasza:
100%
Bizony, bizony, szedd a Pregnacare-t, az jo. Vagy ha nem akarod akkor legalabb a folsavat (folic acid az angol neve).
2009. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is külföldön élek, és itt kaptam terhesvitamint a nőgyógyásztól. Otthon megkérdeztem egy védőnőt, és azt mondta amit kaptam ugyanaz mint a Gravida csak más a neve. Szerintem nyugodtan felirathatsz a nőgyógyásszal, ezek a terhesvitaminok nem sokban térnek el egymástól.
2009. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En ugyancsak kulfoldon elek,nekem csak ket fele vitamint tudtak ajanlani,en a maternat valasztottam es meg vagyok vele elegedve(meg most szoptatas alatt is szedem).Amugy a vedono nekem is mondta,hogy rendes,valtozatos,vitamindus taplalkozasnal nincs ra szukseg.
2009. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!