Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? Mi a véleményetek?

Ez lehet baba? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, a milliomodik kérdés, és tudom, várni kell türelemmel, de be vagyok sózva, és ez a néhány nap is egy örökkévalóság. Szóval a véleményetekre vagyok kíváncsi. :)


Január 2-8 között volt meg, elvileg 16-a körül volt peteérésem(ekkor fokozottan örömködtünk egymásnak ;) ), 30-ra nem várom. Átlag 28 napos ciklusok.


Pár napja enyhe szúró fájdalmat éreztem az alhasamban néhány alkalommal, majd elkezdtek fájni a melleim, feszülnek, mintha máris megjönne, pedig az még odébb van.

Most görcsölgetek, puffad a hasam-szintén nem szokott ennyivel mensi előtt. (A köldököm alatt van egy pici dudor ráadásul, ha ez egyáltalán tünet.)

Feledékeny vagyok az utóbbi pár napban, és fáradékony, sokat alszom.


A babával 2-3 hónapja próbálkozunk, eddig még nem voltak ilyen tüneteim.

Bár lehet, hogy most sincsenek, csak nem ártana egy kis vitamin. :) Szóval? Mit gondoltok?


2015. jan. 25. 21:46
 1/5 Manna24 ***** válasza:
Nekem dettó ugyan ez a jelenlegi ciklusom :) 30-án kéne megjönnie, de nekem ma volt egy kis barnás valamim, ami nem menzesz és nem is tudom, hogy mi az :) Nekem is fájnak a melleim, nem tudom mi lesz ebből :) DE amiket te leírtál eléggé babának néz ki a dolog :)
2015. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok, erzem hogy szakadnak le a melleim annyira fajnak, meg elojottek rajta kek erek, ami eddig sose volt ejjel arra ebredek, hogy nagyon görcsöl a hasam, mindjart meg jon erzes.
2015. jan. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem pokolian fájtak a melleim, nem, is bírtam melltartó nélkül aludni, és olyan aluszékony voltam,hogy alig bírtam fennt lenni, már ilyen délután 4-5 fele aludtam is, totál kidőltem, meg eléggé megjön érzésem volt, aztán az elmúlt a többi maradt. szóval lehet mert elég hasonlók neked is :-)
2015. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, nagyon drukkolok! Nekem is volt ilyen, has szurka, mellfájdalom- feszülés, aluszékonyság, szédülés, stb. Az sajnos kémiai terhesség volt. :( Azóta kevésbé figyelem a testem, nem feszülök rá a témára, de most a hétvégén annyira fájtak a mellbimbóim, hogy az valami iszonyat volt. Szerencse, hogy nem dolgoztam, mert még a sportmelltartótól is fájt, végig akkorára bepukkantak, mint 1-1 jól megérett cseresznye. :D Azóta elkezdtek eresedni a cicik, mint a kémiai terhességnél is. Izgulok...
2015. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hajrá csajok! Mindenkinek drukkolok! :)
2015. jan. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!