Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm után 16 nappal,...

Menstruációm után 16 nappal, ultrangos képen egy fekete folt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve próbálkozunk a babával, és sajnos még nem jött össze.Elhatároztuk a férjemmel, hogy elmegyünk a nődokimhoz(Németországba élünk)Megvártuk a januári mensruációmat ami 7-én jött meg.Kértem ídőpontota dokimtól, meg is kaptam Január 22-re. Megvizsgált csinált hüvelyi ultrahangot amin egy fekete folt látszik és mondta a dokim németül, hogy schwangerschafts(Terhes) elöször nem figyeltem erre a szóra mert a képekkel voltam elfoglalva hogy mi az a fekete folt aztán vért is vettek adott még egy időpontot február 5-re akkor kell visszamennem..csak akkor gondolkoztam el igazán hogy most mi is van amikor haza értünk...terhességet mondott mi lehet az a fekete folt hmm ?teljesen összezavarodtam hogy most mi is van és ha az is vagyok hogyan lehetséges menszesz után még tesztet nem is csináltam majd hétvégén.

#menstruáció #teherbeesés #ultrahangod kép
2015. jan. 28. 17:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt terveztem ,hogy hétvégén csinálok tesztet .
2015. jan. 28. 18:24
 12/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom :)
2015. jan. 28. 18:26
 13/15 anonim ***** válasza:
írtam neked üzenetet :)
2015. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szép kis meglepi volt, :-)
2015. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csinaltal tesztet?

Szoritok

2015. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!