Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltsm 1 tesztet és...

Most csináltsm 1 tesztet és halvány csikocska van végre! De nagyon félek mert már kb:1hete 1-2 csepp vér vagy inkább barna is van? ! Ugye nem vetéltem el!? Akkor a teszt pozitivat mutatna ha elvetéltem volna? !

Figyelt kérdés
már 2 éve várjuk hogy pozitiv legyen a teszt!volt 1 abortuszom és ennek kb:3 éve és azota nem estem teherbe!istenem csak nincs baj????!!!!!!!
2008. aug. 21. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt barnázásom, most 10 hetes kismami vagyok. Mindenképpen menj el dokihoz. Nekem sárgatest hormont írt fel, pont azért, hogy megmaradjon a baba (nekünk is nehezen jött össze). Mióta a sárgatest hormont kapom, nem volt barnázásom. Amúgy az a beágyazódás jele is lehet.

Remélem Veled/Veletek is minden rendben lesz! Ne idegeskedj, menj mindenképp dokihoz, az biztos meg fog nyugtatni!

2008. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is GRATULÁLOK!!! :)

A barnázás nem mindíg jó jel, de ha csak 1-2 csepp az még nem vetélés, ha sok, darabos és még görcsölsz is hozzá, az a vetélés. Menj orvoshoz és majd megmondja mi a teendő. Van gyógyszer is ami segíti a megtapadást de ezt csak doki írhatja fel. Sok sikert kívánok és remélem minden rendben lesz!

2008. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha neadj isten elvetélt valaki,akkor is pozitivat mutat a teszt?
2008. aug. 21. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, egy pár napig még + lesz a teszt mert kell egy kis idő míg a hcg kiürül a szervezetből. Honlnap menj dokihoz, ha 1-2 csepp csak akkor még ott a baba.
2008. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bármi lehet, irány a doki
2008. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menjél el a dokihoz, mert most még eljét veheted egy vetélésnek! Lehet az is, hogy nincs semmi baj, de jobb ha meggyőződsz róla!
2008. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!